SON DAKİKA
Hava Durumu

HALUK LEVENT, AHBAP VE AFAD BİZİMDİR 

Yazının Giriş Tarihi: 11.02.2023 10:56
Yazının Güncellenme Tarihi: 11.02.2023 10:56

HALUK LEVENT, AHBAP VE AFAD BİZİMDİR 

Öyle bir zihniyet ki, müslümanlıkta, hristiyanlıkta veya başka hiç bir dinin içinde barınamayacak kadar aşağılık bir hezeyan.

İçlerinde ki kin ve nefret bitmedi bir türlü. Değerimiz olan ne varsa içine, üstüne, kenarına pisliyorlar.

Ülkeye öyle bir çöktüler ki, kendilerinden habersiz bir kuşun uçmasına,  bir çiçeğin açmasına, asla tahammülleri yok.

Güzel olan ne varsa, iyi olan kim varsa doğru olan her şeye karşılar. İstiyorlar ki, bize rağmen  doğa da kuşlar ötmesin,  yağmur yağmasın, güneş açmasın.

Haluk Levent e takmışlar şimdi de. Vay efendim Haluk levent neden yardım organizasyonu yapıyormuş. Devlet yapmalıymış bütün yardımları, o kimmiş.

Lan Allahsızlar, Haluk levent yıllardır kah konser vererek, turnelere giderek yaptığı organizasyonlarda bir sürü hastaya, tedavi ilaç sağladı, SMA gibi ölümcül hasta olan çocuklara devlet gözünü yummuşken sahip çıktı. Kimsesizler için kim, yetim ve öksüzlere Anne,Baba oldu

Şimdi bu güzel adamı yemeye çalışıyorsunuz ama size yedirmeyeceğiz.

Tarkan çıktı milyonlarca lirayı yardıma ihtiyacı olan her insana her organizasyona, her hayırlı işe  gözünü kırpmadan verdi. Hemen başladılar, vay efendim o niye yapıyormuş ta devlete versin, devlet yapsınmış.

Cem Yılmaz Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalioğlu, ve bir sürü sanatçı çıkıyor bütün hayırlı bir işlere niye destek veriyor. Vay efendim niye yapıyorlarmış.

Adamların ruhu o kadar kirli ki, kendilerinin umurunda olmayan hayırlara yapılan yardımı bile çekemiyorlar.

Pandemide,  Ankara Büyükşehir,  İstanbul Büyükşehir  ve diğer muhalif belediyelerin yardım paralarına al koyacak kadar küstahlaştılar.

Vatandaşların kendilerine hayırlı işlerde bile  neden güvenmediğini biliyorlar aslında, fakat kuyruk acılarının, nefretlik zihinlerinin tasmasını tutamıyorlar bir türlü.

Şimdi birlik zamanı, hepimiz kardeşiz diyorlar, dışarıdan gelen, milletten gelen, muhaliflerden gelen yardımların üzerine kendi reklamlarını yapıştırıp algı yaparak oy devşirecekler güya.

Milano konsolosluğundan gelen yardımların üzerine Kızılay ve Afad logosu yapıştırıp yardımı kendileri yapmış gibi gösteriyorlar akıllarınca.

Ulan bu kadar şeytanı bir düşünce yapısında olan bir beyni nasıl tepenizde taşıyorsunuz, bu size hiç mi ağır gelmiyor, yük olmuyor mu?.

Velhasılkelam, diyeceğim o ki, hezeyanlarınızda, kirli beyinlerinizde,  karanlık zihinlerinizde boğulun.

Size ne Haluk Leventi ne Tarkanı ne de diğerlerini yedirmeyeceğiz. Bu da size kapak olsun.

Size tavsiyem, içinizde ki pisliği temizleyin, 40 gün hamama gidip 40 kez yıkanın. İçine battığınız o yobaz ve bağnaz düşünce pisliğinden ancak arınıp tövbe ederek temizlenebilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.