SON DAKİKA
Hava Durumu

HALKA TEHDİT SÖKMEZ 

Yazının Giriş Tarihi: 22.02.2024 09:32
Yazının Güncellenme Tarihi: 22.02.2024 09:32

HALKA TEHDİT SÖKMEZ 

Cumhurbaşkanı  Erdoğan Ordu mitinginde yaptığı konuşmada, Biz yoksak doğalgaz olmaz, hizmet gelmez diyerek halka resmen gözdağı verdi. Yani kısaca oy yoksa hizmet te yok dedi.

Hatta birkaç gün öncesinde buna benzer bir sözü de Hatay mitinginde dile getirdi ve aynı tehdifi orada da yaptı.

Fakat her iki konuşmada da gördüğü tepkiler üzerine ustaca bir manevrayla u dönüşü yaparak inkar yoluna gitti. Oysa kayıtlar ortada, görüntüler sosyal medyaya ulaşmış, geri dönüşü imkansızdı.

Erdoğan şunu iyi biliyor ki, kendisine körü körüne biat eden kitle bu manevrayı her türlü yer ve yine kendidine oy verir.

Ben naçizane şunu söylemek isterim bu durum karşısında. Kendi partinizin kazandığı hangi belediyeyi ihya ettiniz?

Bakın Ankaraya, bakın İstanbula. Sizin bütün engellemelerinize rağmen Adamlar tarih yazıyor, sizlerin beceremediğiniz bir çok sosyal projeyi hayata geçiriyorlar.

Doğalgaz ile tehdit ediyorsunuz ya, hadi Ankara yı, İstanbulu da etsenize. Doğalgazı kesin bu iki şehirden de görelim sizi, "El mi yaman bey mi yaman?"

Ordu bu güne kadar sizin elinizdeydi. %70lere varan oylar ile kazandınız hep. Ne yaptinız popülist yatırımlar dışında. Ordu uçtu da bizim haberimiz mi yok?

Yahu Ünyenin bir çok mahallesinde su yok su. Türkiyenin en pahalı suyunu satıyorsunuz millete. Buna rağmen hemen şehrin dibinde ki bir çok mahalleye su getiremediniz.

Mansur bey Ankarada size rağmen, kanserojen asbest borularını değiştiriyor kütür kütür. İsraf etmeden bütçe oluşturup hizmet ediyor.

Keza Ekrem bey İstanbul da sizin manipüle ve entrika ekiplerinizin sabotajlarına rağmen, Halk ekmek, Kent lokantası, Metrolar kreşler, öğrenci yurtları yapmaya devam ediyor.

Sn Cumhurbaşkanım, lütfen halkı tehdit etmeyin. Vazgeçin  bu ayrıştırıcı ve siz ci biz ci söylemlerden. Bindiğiniz dalı keserdiniz sonra da haberiniz olmaz.

Demedi demeyin...

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.