SON DAKİKA
Hava Durumu

Millet Halen kendilerini soyanlara oy verecekse....

Yazının Giriş Tarihi: 21.03.2024 09:51
Yazının Güncellenme Tarihi: 21.03.2024 09:51

Millet Halen kendilerini soyanlara oy verecekse, buyursun versin…!

Siyasete girene kadar açlıktan nefesi kokan, kendi yağıyla zor zor kavrulan siyasete adım attıktan sonra paraya para demeyen ve daha açık bir ifade ile parayla beştaş oynayanlar, seçmenlerine sabırlı olun sizde ölünce kazanacaksınız diye Allah ile din ile iman ile insanları aldatan insanlık düşmanlarına oy vermeye devam edecekler ise buyursunlar versinler diyor Allah dostu tüm insanlar.
Bu nasıl iş. İnsan kendisine göz göre göre sefil hayatı layık gören idareciye ve idarecilere nasıl olurda namusum diye yere göğe sığdıramadığı oyunu verir anlamak mümkün değil doğrusu. Ne diyelim yaratan yüce Allah benden başkasından istemeyin hiçbir şey beklemeyin diye buyurduğu halde yaratan yüce Allah’ı duymayan dinlemeyen aziz millet, seni beni dinler mi, duyar mı, dinlemiyor,duymuyor.Halen daha odum-um yaş deyip kendisine eza cefa edenlere namusum dedikleri oyunu seve seve veriyor. Ne diyelim nasıl diyelim Allah akıl sağlığı versin bu millete düşünerek yaşasın da hem kendilerini hem de bütün milleti sefillikten kurtarsın. 
İş oy istedikleri devletin sahibi millete biz asla yalana harama el uzatmayacağız bu yüzden sizlerin helal oylarınıza talibiz. Aman sizlerde bizim gibi harama el uzatmaktan kul hakkı yemekten kaçının diye öğüt verirken üretmekten alı koydukları ülkede millet bir dilim kuru ekmek almak için kuyruklarda zaman öldürmesine rağmen halen daha milletine bunca zulmü yaparak aç kalıp sürünerek yaşamasına aldırış etmeyen bencil idarecilere oy verecekse buyursun versin diyen Yazar Murat Demirocak ”biz daha ne diyelim nasıl diyelim de aziz milletimiz kendilerine bu sefil köle hayatını layık gören zihniyeti anlasın tanısında oy vermekten vazgeçsin…

Allah akıl verip yarattığı tüm kullarına insanlığın en büyük baş belası cahil insanlardır buyurmuş. Cahil insanlardan kurtuluşun yolu okuyup öğrenmek demiş. 
Okuyup öğrenip düşünerek yaşayan herkes gibi Bizde aynı şeyi diyoruz. Gerçi herkesi hepimizi ve âlemi yaratan yüce Allah’ı duymayan dinlemeyen aziz millet bizi dinler mi, dinlemiyor ama kendisiyle birlikte tüm milletin sürünerek yaşamasına sebep oluyor. 
Mansur Yavaş"T urgut Altınok'un mal varlığını tam olarak açıklamadığı kanaatindeyim. Eğer bu devletin asıl sahibi aziz millet elleriyle seçerek adil hizmet edecekler diye göreve getirdiği seçilmiş ve atanmış idareciler bir eli yağda bir eli balda dertsiz tasasız krallar gibi hayat süre iken kendisine bu sefil hayatı yaşatarak ekmek kuyruğunda ekmeği üç kuruş ucuz almak için bekleten bu acımasız zihniyete oy verecek varsa buyursun versin.
Turgut Altınok'un 8 kardeşi var. Ailesi 9 çocuğun her birine bu kadar mal bıraktıysa tebrik ediyorum.
Babamdan bana sadece 1 ahşap ev, bir de itibar zenginliği kaldı."
Turgut Altınok, Ankara’yı parsel parsel satan Melih Gökçek’in kel versiyonudur.
Gizlediği mal varlığı açıklamak zorunda kaldıklarından yüz misli fazladır.
Melih Gökçek dinozorlar ile milyarları cebe indirirken Turgut Altınok planı en büyük akvaryumu yapıp balıklar ile cebini daha çok dolduracak. 
İşin acı tarafı Erdoğan ve yandaşlarını gözü 21 sene babalar gibi yemelerine rağmen doymadı doymuyor.
Eğer ekmek kuyruğunda ekmeği üç kuruş ucuz almak için bekleyip yıllardır kendilerini soyanlara oy verecek varsa buyursun versin.
Görevleri emeklinin memurun kısaca eskiden orta direk AKP dönemi fakir halkın cebinde kalan son kuruşa kadar çalmak.
Eğer ekmek kuyruğunda ekmeği üç kuruş ucuz almak için bekleyip 

Ahmet Yenin
İnsanca
Millet Halen kendilerini soyanlara oy verecekse buyursun versin…!

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.