SON DAKİKA
Hava Durumu

ODALAR VARLIĞINI HİSSETTİRMELİ...

Yazının Giriş Tarihi: 18.05.2021 20:33
Yazının Güncellenme Tarihi: 18.05.2021 20:33


Ünye Turizm İşletmecileri Derneği olarak, kurulduğumuz 2005 yılından bu yana yaptığımız tüm faaliyet ve çalışmalarımızda, öncelikle Kentimizin Turizm değerlerini oluşturmak ve başta dernek üyelerimiz olmak üzere sektörümüzün sorunlarının çözümüne katkı sunmak olmuştur.
             Özellikle pandemi dolayısıyla 6 aydır tam kapanmada olan ve açık olan otel ve yiyecek içecek sektörümüzün ise iş hacminin sıfır noktasında, otellerimizin doluluk oranı 10-30bandında olması olumsuz etkilenen sektörlerin en başında gelen turizm sektörümüzün yerelde de kısmende olsa desteklenmesi gerekmektedir.
             Üntid olarak, Turizm İşletmecilerimizin yerelde desteklenmesi için öncelikle Ünye Belediyemiz, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası ve Esnaf ve Sanatkarlar Odasından bu süreçte destek beklediğimizi belirtmek istiyorum.
                Ünye Belediyemizden, 2021 ilk altı ay içerisinde işletmelerimizden aldığı, çevre temizlik ve  eğlence ödemelerini almamasını, Ticaret ve Sanayi Odası ve Esnaf Odasınında oda aidatlarının 6 aylık kısmını almamasını talep ediyoruz.
            Odalar esnaf için varsa işte fırsat, gösterin varlığınızı...

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.