SON DAKİKA
Hava Durumu

KARADENİZ BÖLGESİNİN MANYETİK SİYAH KUMLU EN GÜVENLİKLİ ÖZEL PLAJLARI ÜNYE 'DE

Yazının Giriş Tarihi: 30.06.2022 12:20
Yazının Güncellenme Tarihi: 30.06.2022 12:20

KARADENİZ BÖLGESİNİN MANYETİK SİYAH KUMLU EN GÜVENLİKLİ ÖZEL PLAJLARI ÜNYE 'DE

Ünye Turizm İşletmeleri Derneği olarak, asli görevlerimizden olan insan hayatını korumak ve mutlu bir kent olmak için saha çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu anlayışla, deniz mevsiminin başlamasıyla Karadeniz Bölgesinin en güzide Manyetik Siyah Kumlu plajlarının bulunduğu kentimiz yaklaşık 30km lik sahillere sahiptir.

Bu sahanın irili ufaklı onlarca plajları bulunmaktadır.

Bu plajların tamamına yakın kısmı Özel sektör ve Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından güvenlikli ve hizmet altyapısı ile halkımızın, yerli ve yabancı misafirlerimizin hizmetindedir.

Ancak, şu bilinmelidir ki, Karadeniz Bölgesi sahillerinde RİP Akıntısı oluşan bir iç denizdir. Dolayısıyla, yüzmek için halkımızın mutlaka güvenlik alt yapısı olan plajlarımızı tercih etmeleri hayati önem arz etmektedir.

Ünye'miz doğu  yakasındaki Kavaklar Irmağı ile Batı yakasındaki Akçay Irmağı arasında bulunan 11 adet özel plajımız Ünye ve Bölge Turizminin hizmetindedir.

Doğu girişinde 3 adet özel tesis plajı olarak hizmet veren, Mavi Deniz Plajı, Sultan Sofrası Plajı, Balıkçı Restoran Plajı bulunmaktadır.

Batı yakasında ise; Gülen kamping plajı

Atik otel plajı, Uzunkum plajı, Kardelen plajı, Ankara oteli plajı, Ramada Oteli Plajı, Evim Pansiyon Plajı, Sahilköy Plajı ile birlikte 8 özel plajımız Ünye ve Bölge Turizminin hizmetindedir.

Toplamda 11 özel plajı,  6 adet Ordu Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı halk plajları ile güvenli ve keyifli bir tatil için sizlerin hizmetindedir.

KARADENİZ BİR CENNET, CENNETIN KÖŞKÜ ÜNYE

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.