Hava Durumu

Muhtar Burada Yatarak Yolu Yaptıracak…

Muhtar Burada Yatarak Yolu Yaptıracak…
İnkur Erenler Mahallesinden birinci derecede sorumlu olan ve heyelan nedeniyle bir süre evvel uçarak araçlar ve insanlar için hayati tehlike arz eden yolun bir an önce yapılarak eski haline kavuşması için  mutlak surette yetkililere bilgi vermiş olan mahallenin birinci derecede sorumlu olan muhtar ve heyetinin yatağı yorganı yola sererek yetkilileri harekete geçirerek yolu bir an önce eski haline dönüştürmesi gereklidir.
İnkur Erenler mahallesi mevcut iktidarı destekleyen bir mahalle olmasına rağmen uzun süredir bu durumda olan yolun halen daha yapılmayı beklemesi İnkur halkı adına üzücü.
Muhtar ve heyeti kesinlikle iktidar yetkililerine yolun durumunu anlatmış ve genelde yetkililer de bu yolun durumunu bizzat gelip yerinde görmüşlerdir. Yolun halen daha yapılmayı beklemesi mahallenin muhtarı ve ihtiyar heyeti üyeleri adına üzüntü verici olması nedeniyle iş dönüp dolanıp muhtar ve heyetine dayanmaktadır. 
Mahallenin mülki idare amiri olan Muhtar ve heyeti bizlerinde haberi yaparken işaret ettiğimiz gibi Ünye belediyesi ve gerektiğinde Ordu Büyükşehir Belediyesini sık sık ziyaret ederek yolun bir an evvel yapılamasını sağlamak suretiyle erenler mahallesi ve sakinlerini korkulu yolculuk yapmaktan kurtarmaktır.

Oluşturulma Tarihi: 27 Ocak 2023, Cuma 18:34
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
DİĞER İÇERİKLER
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.