SON DAKİKA
Hava Durumu

Kenan GÜRSU ile devam...

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi(TMVFL)Federasyonu olağan genel kurulunu 5 Eylül 2021 Pazar Günü istanbul’da yaptı. Başkan Kenan Gürsu 3.kez güven tazeleyerek yeni dönem için yetki aldı.

Haber Giriş Tarihi: 06.09.2021 18:32
Haber Güncellenme Tarihi: 06.09.2021 18:32
Kaynak: Sabah
Kenan GÜRSU ile devam...
TMVFL GENEL KURULU KENAN GÜRSU İLE DEVAM DEDİ
Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi(TMVFL)Federasyonu olağan genel kurulunu 5 Eylül 2021 Pazar Günü istanbul’da yaptı. Başkan Kenan Gürsu 3.kez güven tazeleyerek yeni dönem için yetki aldı. 15 kişilik yeni yönetim kuruluna Ege bölgesinden de dört üye (Bahri Özkan, Ramazan Yıldız, Şerafettin Camcı ve Dr. Şerafettin Özdoğan)seçildi.
TMVFL Federasyonu olağan genel kurul toplantısı Türkiye Futbol Federasyonu’nun İstanbul İstinye’deki tesislerinde gerçekleştirildi. Doğu, Orta ve Batı Karadeniz, Marmara, Ege ve Doğu Anadolu bölgelerinden lig gruplarında yer alan takımların temsilcileri ve genel kurul delegeleri toplantıya katıldı.
Divan oluşturulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu. İstiklal Marşı okundu. Yönetim ve denetim kurulu raporları oylanarak geçmiş yönetim kurulu ibra edildi. Federasyona delege seçilmesi konusu müzakere edilerek karara bağlandı. Ardından yeni yönetim ve denetim kurullarının seçimine geçildi.
Katılan delegelerin tamamının oyunu alan Kenan Gürsu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu Alpay Özer, Ramazan Yıldız, Asım Özdemir, Savaş Buyurman, Mustafa Bayar, Şerafettin Camcı, Ali Şahin, İsmail Er, Ezel Demirkol, Murat Ülgen, Bahri Özkan, Cumhur Öztürk, Şerafettin Özdoğan ve İbrahim Akyer’den oluştu. Denetim Kurulu’nda Fatih Şimşek, Zafer Baş, Erkin Gündoğan görev aldı.
Kongre bitiminde teşekkür konuşması yapan TMVFL Başkanı Kenan Gürsu Masterler Veteranlar futbolunu hayal ettikleri noktaya taşımak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Kenan Gürsu; “ Federasyonumuzu kurarken zorluklar yaşayacağımızı biliyorduk. Bazı odakların engellerine rağmen yıllar içinde bunları tek tek aşmayı başardık. Olmaz denilenleri oldurduk. Takımlarımızı süprizlerle buluşturmaya, onlara çok daha iyi ortamlarda ve uygun koşullarda spor yapma olanağı sağlamaya devam edeceğiz. Türkiye çapında ilk ve tek lig başlatan ve yöneten federasyonuz. Bu gurur camiamızındır. Yönetimle birlikte düşüncelerimizi de yeniledik. Yeni projelerle daha ileri gideceğiz”dedi.
Seyfi GÜL
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ
ALİ RIZA GÜRBÜZ
APTULLAH KÜÇÜKTEPE
TUNCAY BAŞARAN
FATİH CİMİNLİ
FATİH OĞUZ
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ
UĞUR ÖZCAN
MURAT ÜÇPINAR
MURAT MERT
NOT: Haberde arşiv fotoğrafları kullanılmıştır.
 
 

Kaynak: Sabah

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.