SON DAKİKA
Hava Durumu

Vali Muammer Erol, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Ordu Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen Tarım Değerlendirme Toplantısına katıldı.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş, İl Tarım ve Orman Müdürü Kemal Yılmaz, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlerinin yanı sıra Ordu Üniversitesi öğretim üyeleri katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 15.09.2023 12:47
Haber Güncellenme Tarihi: 15.09.2023 12:47
Kaynak: IGF
Vali Muammer Erol, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Ordu Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen Tarım Değerlendirme Toplantısına katıldı.

  Vali Muammer Erol, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Ordu Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen Tarım Değerlendirme Toplantısına katıldı. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş, İl Tarım ve Orman Müdürü Kemal Yılmaz, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlerinin yanı sıra Ordu Üniversitesi öğretim üyeleri katıldı. Toplantıda ilk olarak İl Tarım ve Orman Müdürü Kemal Yılmaz tarafından, Ordu’da yürütülen tarım faaliyetleri ve müdürlük çalışmaları hakkında sunum gerçekleştirildi. Daha sonra Ordu Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Faruk Akyazı tarafından Ordu’da son zamanlarda yoğun bir şekilde görülen kahverengi kokarcaya karşı yapılacak mücadele konusunda sunum yaparak, alınması gereken önlemler hakkında bilgi verdi. Tarım İl Müdürlüğüne Ziyaret Vali Muammer Erol, toplantı öncesi İl Tarım ve Orman Müdürlüğünü de ziyaret etti.  Burada İl Müdürü Kemal Yılmaz ve müdür yardımcıları tarafından karşılanan Vali Erol, daha sonra müdürlük makamına geçti.  Vali Erol, İl Tarım ve Orman Müdürü Kemal Yılmaz’dan müdürlük çalışmaları hakkında brifing aldı.

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.