SON DAKİKA
Hava Durumu

Tavlı, Yeni Dönemde Ünye'ye 52 Proje Yapacağını Vaat Etti.

Tavlı, Önümüzdeki dönemde de Ünye’mize çağ atlatacak toplamda 52 projemizi hayata geçirerek Ünye’mizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz. Teşkilatımızla birlikte vatandaşlarımızla kucaklaştığımız sahada AK Parti’ye ve Sayın Cumhurbaşkanımıza vatandaşlarımızın teveccühünü her zaman gördük. Bu teveccüh ile 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde göreve geldiğimiz takdirde 85 mahallemize hizmet yolculuğumuz devam edecektir” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 06.03.2024 16:51
Haber Güncellenme Tarihi: 06.03.2024 16:57
Kaynak: IGF
Tavlı, Yeni Dönemde Ünye'ye 52 Proje Yapacağını Vaat Etti.

BAŞKAN TAVLI, “ÜNYE YÜZYILI BELEDİYECİLİĞİNE PROJELERİMİZLE HAZIRIZ”

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ünye Belediye Meclis Üyeleri Aday Tanıtım Toplantısı ve yeni dönem projelerin tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada Ünye Yüzyılı Belediyeciliği’ne hazır olduklarını söyledi. Başkan Tavlı, “Birçok projeyi hayata geçirdiğimiz Ünye’mizde yeni dönemde de hayata geçireceğimiz projelerle geleceğe taşıyacağız” dedi.

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı Ünye Yüzyılı projeleri ve Belediye Meclis Üyesi Aday Tanıtım Toplantısı’nda Ünye’nin geleceğine dair önemli projeleri kamuoyu ile paylaştı.

31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde Cumhur İttifakı Ünye Belediye Meclis Üyesi adayları tanıtılırken vizyon projeler de görücüye çıktı.

Geniş katılımlı toplantıda ilk olarak Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın 5 yılda Ünye’de yaptığı hizmetler tanıtıldı. Alt yapı ve üst yapıdan ulaşıma, eğitimden spora, kültür ve sanattan tarihi yapıların restorasyonuna kadar birçok alanda yapılan çalışmalar ve tamamlanan projeler anlatıldı.

Ünye Yüzyılı’nda 52 Proje

Başkan Tavlı toplantıda yaptığı konuşmada, “Hizmet bir ekip işidir. Bugün burada yaptığımız işler varsa başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Meclis Başkanımız ve Milletvekillerimizin bizlere çok büyük destekleri olmuştur. Onlara öncelikle teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra sıcak asfalt, liman, Osb gibi yatırımların Ünye’mize kazandırılmasında emeği olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler’e de teşekkür ediyorum. Belediyemizdeki çalışma arkadaşlarımız, başkan yardımcılarımız, meclis üyesi arkadaşlarımız, muhtarlarımız velhasıl bütün ekip arkadaşlarımız ile birlikte bu projeleri hayata geçirdik. Önümüzdeki dönemde de Ünye’mize çağ atlatacak toplamda 52 projemizi hayata geçirerek Ünye’mizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz. Teşkilatımızla birlikte vatandaşlarımızla kucaklaştığımız sahada AK Parti’ye ve Sayın Cumhurbaşkanımıza vatandaşlarımızın teveccühünü her zaman gördük. Bu teveccüh ile 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde göreve geldiğimiz takdirde 85 mahallemize hizmet yolculuğumuz devam edecektir” dedi.

Özer, “31 Mart'ta Ordu'da 20'de 20 Yapacağız”

AK Parti Ordu Milletvekili Mahmut Özer yaptığı konuşmada, “Sayın cumhurbaşkanımız bu toprakların bu kadim medeniyetin derelerinde önemli bir norm olarak yer alan insanların en değerlisi insanlara hizmet edendir düsturu ve şiarı ile ömrünü bu aziz millete hizmet ederek geçirdi. Biz de 31 Mart'ta Ordu'da 20'de 20 yapacağız. Bu davadan ayrılarak kişisel hesap peşine düşenler her zaman kaydeder. Sizlerden istihdamın şudur; Hüseyin Tavlı kardeşimizi, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Hilmi Güler'i seçeceğinizden hiçbir şüphem yok. Ancak 14 ve 28 Mayıs'ta yapılan genel seçimlerden daha fazla destekle belediye başkanlarımızı seçelim” ifadelerini kullandı. 

Güler, “Biz Bu Davanın Erleriyiz”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Dr. M. Hilmi Güler, “Biz bu davanın erleriyiz. Bu dava bize çok büyük değer kazandıran bir dava. Onun için bu davayı pazara kadar değil, mezara kadar sürdüreceğiz. Sevgiyi büyütmek için çıktığımız bu yolda yaptığımız çalışmalarla hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın 31 Mart’ta Dünya’ya haykıracağı sesle tüm mazlumlara umut aşılanacaktır" diye konuştu.

Hamarat, “Bizim Tek Derdimiz Hizmet”

AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat ise Ünye’de güzel ve önemli hizmetlerin yapıldığına dikkat çekerek hizmet kervanının Ünye’de devam edeceğini ancak birilerinin ise Ünye’yi geriye götürme derdinde olduklarını şu sözlerle ifade etti “Herkesin tek deri var Hizmet. Belediye makamları devletin ve milletin verdiği imkânları başka hesaplar için kullananlar, başka yerlerde bir araya gelebilirler. Bizi hiç ilgilendirmez. Yarım kalmış şahsi işleri de olabilir ancak milletin işi yarım kalmadı, devam ediyor, daha güzel devam ediyor. Biz burada hep beraber 5-10 yıl sonrayı konuşurken birileri de nasıl 5 yıl geriye götürebilme hesabı yapıyor. Artık bir tane park yapıp onun üzerinden 3-5 dönem siyaset yapma dönemi kapanmıştır.”

Şanlıtürk, “Ünye’mize ve Ordu’muza Kıymetli Hizmetler Yapıldı”

MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, “Gelecek 5 yıl içerisinde Ünye’yi yönetecek Ünye Belediye Başkanımızla birlikte yol arkadaşlarının tanıtım toplantısındayız. Burada Ünye’mize yapılan hizmetleri gördük ve kıymetli hizmetler yapıldı. Belediye Başkanlarımıza yapılan hizmetler nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti ve MHP İl ve İlçe Başkanlarının da birer konuşma yaptığı programda Belediye Meclis Üyesi adayları tanıtıldı.

Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa AK Parti Ordu Milletvekilleri Mahmut Özer, Mustafa Hamarat ve MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Dr. M. Hilmi Güler, AK Parti İl Başkanı Selman Altaş, MHP İl Başkanı Mehmet Özçelik, AK Parti ve MHP ilçe Başkanları, muhtarlar belediye meclis üyesi adayları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, parti yöneticileri ve çok sayıda kişi katıldı.

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.