SON DAKİKA
Hava Durumu

Sizler beni zaten tanıyorsunuz, size kendimi tanıtmama gerek yok

Hamarat, Size tek sözüm 14 Mayıs 2023 günü yapılacak seçimde AK Partinin toplam altı Ordu milletvekili adayının altısını  parlamentoya gönderin ve bundan sonraki hizmetleri görün ”dedi. 

Haber Giriş Tarihi: 14.04.2023 12:36
Haber Güncellenme Tarihi: 14.04.2023 12:36
Kaynak: Haber Merkezi
https://52haber.net/
Sizler beni zaten tanıyorsunuz, size kendimi tanıtmama gerek yok

AK Parti Ordu 3’cü Sıra Milletvekili Adayı Hamarat Siz Beni Tanıyorsunuz 


AK Parti Ordu 3’cü sıra milletvekili adayı eski milletvekili ve halen daha Parti genel sekreter yardımcısı olan Av. Mustafa Hamarat 14 Nisan 2023 Cuma günü saat .11.00’de AK Parti Ünye ilçe teşkilatı toplantı salonunda sizler beni zaten tanıyorsunuz, size kendimi tanıtmama gerek yok. Size tek sözüm 14 Mayıs 2023 günü yapılacak seçimde AK Partinin toplam altı Ordu milletvekili adayının altısını  parlamentoya gönderin ve bundan sonraki hizmetleri görün ”dedi. 


AK Parti Ordu 3’cü sıra milletvekili adayı eski milletvekili ve halen daha AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Av. Mustafa Hamarat, AK Parti Ünye ilçe başkanlığı toplantı salonunda 14 Nisan 2023 Cuma günü saat.11.00’de AK Parti Ünye ilçe teşkilatınca düzenlen programda AK Parti Ünye ilçe başkanı Alparslan’ın yaptığı kısa  ve öz hoş geldin konuşmasının ardından söz alan Ünye belediye başkanı Hüseyin Tavlı  Sayın Cumhurbaşkanımızın kadınlara  nedenli büyük önem verdiğini biliyoruz. Toplantımızda kadınlarımızın katılım oranı bunu kanıtlıyor diyerek özetlediği konuşmasının ardından kendini tanıtmadan önce  sizler beni tanıyorsunuz zaten diyerek başladığı konuşmasında” AK Partinin ülkeye ve insanlara yaptığı hizmet noktasında nasıl gayret sarf ettiğini siz Ünyeli hemşerilerimiz dahil ülke biliyor.
Geçmişte dönemlerde olduğu gibi 14 Mayıs 2023 günü yapılacak seçimde Ordumuzun altı milletvekili adayın altısını da yüce parlamentoya gönderin, tabii bizler  Ünye’mizin AK Partimize nasıl değer verdiğini biliyoruz.Ünye de oy potansiyelimiz %70 ondan zerrece kuşkumuz yok.Aama siz yine de bizlerin altısını da  parlamentoya göndererek cumhurbaşkanımıza olan bağlılığınızı bir kez daha  gösterin” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.