SON DAKİKA
Hava Durumu

ŞANLITÜRK: HER ZAMAN VARIZ VE HAZIRIZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Başkanlığı Haftalık Olağan İl Yönetim Kurulu Toplantısını MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk’ün de katılımıyla gerçekleştirdi.

Haber Giriş Tarihi: 27.07.2023 12:34
Haber Güncellenme Tarihi: 27.07.2023 12:34
Kaynak: IGF
ŞANLITÜRK: HER ZAMAN VARIZ VE HAZIRIZ

ŞANLITÜRK: HER ZAMAN VARIZ VE HAZIRIZ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Başkanlığı Haftalık Olağan İl Yönetim Kurulu Toplantısını MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk’ün de katılımıyla gerçekleştirdi. İl Başkanı Mehmet Özçelik ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile istişarelerde bulunan Milletvekili Şanlıtürk, alınan kararların Ordu’ya hayırlara vesile olmasını diledikten sonra önemli mesajlar verdi.
Milletvekili Şanlıtürk; “Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak milletimizin sesine ses, özlemlerine nefes, hedeflerine de beden olmaya her zaman varız ve hazırız. Biz öylesine bir feragat şuuruna sahibiz ki, yeri ve zamanı gelirse dost için ölmesini, düşman için de dirilmesini hamd olsun biliriz. Ağzı yalan ve palavra ambarına dönmüş olanlara kulak asmayız. Tezvirat ve tefrikalarıyla vapur bacası gibi ses çıkaran bedhahlara aldanmayız, hiç de aldırış etmeyiz” dedi.
Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’ncü yıldönümünde milli birlik ve kardeşlik ruhuyla her meselenin üstesinden geliriz, bunu da başarmaya azimli ve muktediriz diyen Şanlıtürk, şöyle devam etti; “Ekonominin fırtınalı denizlerden güvenli limana yüzerek demirleyeceğine, günün sonunda insanımızın yüksek refah standardına ulaşacağına; yakın vadede kalkınmış, büyümüş, zenginleşmiş, fiyat ve finansal istikrarıyla, gelir ve servet dağılımı adaletini sağlamış bir Türkiye’nin yıldız gibi parlayacağına yürekten inanıyorum.
Hayat pahalılığı kaderimiz değildir. Kur, faiz ve enflasyondaki oynaklıklar sağlıklı bir yönetim sistemi, güçlü bir iktidar ve millet desteğiyle gündemdeki ağırlığını inşallah kaybedecektir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi siyasal ve ekonomik istikrarın güvencesidir. Böylelikle ekonomide huzur ve refah sökün edecektir.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 3 Haziran 2023 tarihinde açıklanıp göreve başlayan ikinci dönem Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Türkiye ekonomisinin maruz kaldığı risk ve tehlikeleri en aza çekmek için kolları sıvamıştır.
Biz gelecekten umutluyuz. Çünkü Türkiye’mizi seviyor, milletimize güveniyoruz. El ele verdikçe her zorluğu yeneceğimiz kanaatindeyiz. Hiçbir vatandaşımızı enflasyona ezdirmeme gayesi taşıyan bir iktidar görevinin başındadır.
Biz de bu gayenin sonuna kadar yanındayız. Memurlarımıza ve emeklilerimize yapılacak zamların da destekçisiyiz. Ekonomik şartlar iyileştikçe, ekonomik toparlanma genişledikçe, ümit ediyorum ki memur ve emeklilerimizin maaşları çok daha yüksek düzeylere ulaşacaktır.
Milliyetçi Hareket Partisi işçinin, memurun, esnafın, emeklinin, çiftçinin, sanayici, müteşebbisin, bakıma muhtaç her insanımızın şartta arkasındadır” diye konuştu.

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.