SON DAKİKA
Hava Durumu

Ordu Teknikerler Derneği Başkanı Musa KIRANLI 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Ordu Teknikerler Derneği Başkanı Musa KIRANLI, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı

Haber Giriş Tarihi: 28.10.2021 12:26
Haber Güncellenme Tarihi: 28.10.2021 12:26
Kaynak: Sabah
Ordu Teknikerler Derneği Başkanı Musa KIRANLI 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Cumhuriyet bir değerler topluluğudur.

Laikliğin, çağdaşlığın, demokrasinin ve özgürlüğün teminatı, kimsesizlerin kimsesi olan Cumhuriyet, bu topraklardaki en büyük devrim, İnsan onuruna, yaradılışına en yakışır rejimin adıdır.

Cumhuriyet Bayramı ülkemizde yediden yetmişe herkes için özel bir yere sahiptir.

Cumhuriyet sayesindedir ki bayrağımız dalgalanıyor, minarelerden ezan eksik olmuyor ve hepimiz bu cumhuriyet sayesinde hürriyet havasını teneffüs edebiliyoruz. Ülkemizin doğum gününü kutlamak, bu günü hakkınca yaşamak bize yakışandır, olması gerekendir...

Demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ni, dil, din, ırk, inanç ve cinsiyet farkı gözetmeksizin toplumsal huzuru en üst seviyede yaşatarak, bölgesinde ve dünyada daha güçlü kılmak hepimizin vereceği ortak çaba, özveri ve hoşgörü ile mümkün olacaktır.www.52haber.net

Ne mutlu bizlere ki bugünde Ulusumuz için çok büyük bir bayram olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlamanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız. 

Ülkenin gerçek sahibi üretici işgücüdür. Yüksek öğrenimli nitelikli elemanları, üretici işgücü Teknikerler olarak Cumhuriyet kazanımlarına ve değerlerine sahip çıkacağımızdan, 98 yıl önce açılan çağdaşlık yolunda emin adımlarla ilerleyip ilelebet bekçiliğini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 98. yıl dönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarıyla, vatanın savunması ve bölünmez bütünlüğü için görevleri başında kaybettiğimiz tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle bir kez daha anıyor, Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Musa Kıranlı

ORDU Teknikerler Derneği Başkanı

Kaynak: Sabah

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.