SON DAKİKA
Hava Durumu

Ordu Adına Tek Bir Çözüm Yok....

Ordu'da Yon Gazetesi Yapmış olduğu haber de, AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin yaptığı ilginç konuşmasında ise birilerine gönderme yaparak “Öyle bir güruh toplanmış ki içinde ne ararsan var Tayyip Erdoğan gitsin de yansın Türkiye diyorlar ..” diye atıflarda bulundu. Ne yazıkki; artık Ordu halkı AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin'i ciddiye almıyor...

Haber Giriş Tarihi: 29.10.2021 09:57
Haber Güncellenme Tarihi: 29.10.2021 09:57
Kaynak: Sabah
Ordu Adına Tek Bir Çözüm Yok....
 
 
Ordu Yön Gazetesi Yapmış Olduğu Haber ...

AK Parti Ordu il yönetimi Ordu merkezde toplantı yapacak yönetici bulamayınca sonbahar yaprağı gibi dökülmeye başlayınca Ekim ayı toplantısını İlçe Başkanları ile birlikte Akkuş İlçesinde İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında yaptı.. Hemde mevsimine uygun olarak sararan yaprakların altında toplandılar.

AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin yaptığı ilginç konuşmasında ise birilerine gönderme yaparak  “Öyle bir güruh toplanmış ki içinde ne ararsan var Tayyip Erdoğan gitsin de yansın Türkiye diyorlar ..”  diye atıflarda bulundu. Ne yazıkki; artık Ordu halkı AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin'i ciddiye almıyor. 

AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin Ordu  merkez siyasetinde parti yönetimi ile ayrı düşünce  tüm siyasi umutlarını Akkuş ilçesinde ilçe başkanları ile toplanmakta buldu. Toplantıda yaptığı konuşmalar ise hiç de Ordu’yu ilgilendirmeyerek Cumhurbaşkanı  R. Tayyip Erdoğan’ın çalışmalarına sığınarak  Odu’da kaybettiği siyasi itibarını Erdoğan’ı övünerek kurtulmaya  çalışmaktadır.

BAŞKAN TOMAKİN CUMHURBAŞKANI ŞU SÖZLERLE ÖVDÜ :

20 yıldır nice fırtınalı sulara karşı gemisini sağ salim limana çeken bir kaptanımız Recep Tayyip Erdoğan var ..

Her seferinde milletten kırmızı kart görenler büyükelçi krizinde ellerini ovuşturup timsah gözyaşları içinde Türkiyenin diz çökmesini beklediler.

Öyle bir güruh toplanmış ki içinde ne ararsan var Tayyip Erdoğan gitsinde yansın Türkiye diyorlar ..

Bize düşen safları daha da sıklaştırarak mahalle mahalle ev ev gezerek hizmetlerimizi anlatmak sıkılmadık el gidilmedik yer bırakmamaktır.

Recep Tayyip Erdoğan ‘ı içeriden ve dışarıdan o kadar uğraşıyorlar allah cc. yardımı milletin desteği ile bir türlü yı-ka-mı-yor-lar..diye adeta feryatlarda bulundu.

ORDU ADINA TEK BİR SÖZÜ YOK..

Şimdi burada başkan Halit Tomakin’in açıklamalarını aynen yayınlıyoruz. Ancak, Ordu halkı adına yaptığı hiçbir sözü olmayışı da dikkatleri çekiyor. Ordu siyasetinde Ordu halkı adına hiçbir katkı, destek ve hizmetten bahsedemeyen başkan Halit Tomakin halkın tepkisini almaya devam ediyor.

Bu da artık gösteriyor ki; başkan Tomakin ve yönetiminin Ordu’da hiçbir  varlığı, etkisi ve itibarı kalmadığının işaretidir.  Bu nedenle sayın Cumhurbaşkanın bu yönetimi en kısa zamanda tasviye ederek Ordu’ya acil bir taze kan yönetimi bulması gerekiyor. Yoksa aksi taktirde 2023 seçimlerinde hayal kırıklığı yaşanması büyük ihtimaldir.

TOMAKİN NELER SÖYLEMİŞ..!!

SARARAN YAPRAKLARIN ALTINDA UMUT ARADILAR..

Toplantıda bir konuşma yapan İl Başkanı Halit Tomakin, son günlerde Türkiye’nin olağanüstü durumla karşı karşıya kaldığını hatırlatarak , dış güçlerin ekonomi üzerinden , yada içişlerimize müdahale ederek ,Tükiye’yi köşeye sıkıştırmak için öyle bir güruh toplanmış ki , bu güruh ellerinden geleni yapıyorlar , işin acı tarafının ise dışarıdakilerin içerideki dostları , işbirlikçileri, sağcı , solcu, muhafazakar ,HDP ‘si, aralarında daha önce cumhurbaşkanlığı , başbakanlık yapmışlar bile birbirine benzemez ittifakının paydaşları ellerini ovuşturarak , diğer taraftan da timsah gözyaşları dökerek, bıyık altından ,Cumhurbaşkanımıza akıl vermeye kalkıyorlardı , ne oldu ? Cumhurbaşkanımızın siyasi dehası diplomasi başarısı ile öyle bir ters köşe oldular ki ,akılları şaştı. Utandılar mı ? hayır..! yüzleri kızardı mı ? hayır..! . diyen Başkan Tomakin, bu güruh Türkiye’nin diz çökmesini , dolayısıyla böylelikle Dünya Lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında halk için itibarının zedeleneceğini ve al aşağı edecekleri rüyasına kapıldılar. Hey hat..! unuttukları bir şey vardı 20 yıldır Milletini arkasına alarak nice fırtınalı sularda gemisini sağ salim limana çeken , her seferinde o güruhun hayıflanarak adam yine başardı diye iç geçirdikleri , zalimin karşında elif gibi dimdik duran, mazlumlara vav gibi davranan, Recep Tayyip Erdoğan ‘ı içeriden ve dışarıdan o kadar uğraşıyorlar ALLAH cc. yardımı milletin desteği ile bir türlü yı-ka-mı-yor-lar dedi.

TÜRKİYE 15 EKİM’DE SADECE BİR GÜNDE 1,5 MİLYAR DOLARLIK İHRACAT YAPILARAK ÖNCEKİ DÖNEMLERİN YILLIK VE AYLIK RAKAMLARI BİR GÜNDE YAKALANMIŞTIR.

Başkan Tomakin,Türkiye Allah cc.izni Genel Başkanımız ,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliği sayesinde yaşanan ekonomik sıkıntıları da kısa sürede atlatacaktır diyerek ,DTÖ ve TÜİK verilerine göre Türkiye’nin dünya ihracatındaki payı Cumhuriyet tarihinde ilk defa 1’in üzerine çıkmıştır. Yıllıklandırılmış ihracat değeri ise 212,2 milyar dolar ile başka bir Cumhuriyet rekoru olmuştur. Bunun yanında 15 Ekim’de sadece bir günde 1,5 milyar dolarlık ihracat yapılarak önceki dönemlerin yıllık ve aylık rakamları bir günde yakalanmıştır. Türkiye özellikle AK Parti hükümetleri döneminde aldığı bu önlemlerle pandeminin yarattığı küresel kriz ortamına rağmen hem yurt içinde üreticisini koruyarak mal ve hizmet üretimini artırmış hem de sermaye katkısı, altyapı, enerji, eğitim ve kredi desteği gibi teşvik unsurları ile yabancı yatırımcıları ülkeye çekmeyi başarmıştır. Söz konusu gelişmeler ülkenin böylesine zorlu bir dönemde bile üstün başarı ortaya koyduğunu kanıtlamaktadır dedi.

ŞİMDİ BUGÜNDEN TEZİ YOK HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YENİDEN YOLLARA DÜŞME VAKTİDİR

Başkan Tomakin, Teşkilatlarına seslenerek, bizim burada toplanmamızın asıl amacı Teşkilatlarımızın durumu , Türkiye’de olağan üstü olaylar olurken , her seferinde dostları ile birlikte şimdi gidecek , şimdi işi bitti diye , AK PARTİ’yi , Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan’ın elini Ordu Teşkilatları olarak , saflarımızı daha da sıklaştırarak ,nasıl güçlendiririz derdine düşeceğiz , bu dert bizi , gündüzünü dinlenmeden , gecesini kendine örtü eylemeden yollara düşürecek , yine Cumhurbaşkanımızın her zaman bize direktifleri olan , gidilmedik mahalle, ulaşılmadık ev , sıkılmadık el bırakmayacak, kutlu davamızı, milletimize yaptığımız hizmetlerimizi anlatacağız, şimdi bugünden tezi yok her zaman olduğu gibi yeniden yollara düşme vaktidir dedi.

 

Kaynak : Yön Gazetesi

Kaynak: Sabah

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.