SON DAKİKA
Hava Durumu

Mesut Karayiğit: “Ankara’yı da İstanbul’u da 26 Mahallemizin Yolunu da İyi Biliyoruz”

Yeniden Refah Partisi Çaybaşı Belediye Başkan Adayı Mesut Karayiğit’in ilçe meydanında gerçekleştirdiği coşkulu miting büyük yankı uyandırdı. Karayiğit, “Bizler Ankara’nın da İstanbul’un da, Çaybaşı’nın 26 Mahallesi’nin de yollarını iyi biliyoruz” ifadeleriyle Çaybaşı’nda yeni bir dönem başlayacağının mesajını verdi.

Haber Giriş Tarihi: 20.02.2024 16:09
Haber Güncellenme Tarihi: 20.02.2024 16:09
Kaynak: IGF
Mesut Karayiğit: “Ankara’yı da İstanbul’u da 26 Mahallemizin Yolunu da İyi Biliyoruz”

Mesut Karayiğit: “Ankara’yı da İstanbul’u da 26 Mahallemizin Yolunu da İyi Biliyoruz”

Yeniden Refah Partisi Çaybaşı Belediye Başkan Adayı Mesut Karayiğit’in ilçe meydanında gerçekleştirdiği coşkulu miting büyük yankı uyandırdı. Karayiğit, “Bizler Ankara’nın da İstanbul’un da, Çaybaşı’nın 26 Mahallesi’nin de yollarını iyi biliyoruz” ifadeleriyle Çaybaşı’nda yeni bir dönem başlayacağının mesajını verdi. Ahlaklı Belediyecilik vurgusu yapan Karayiğit, yaşının daha genç olduğunu ancak ileride yeniden halkın karşısına çıktığında yüzünün kızarmayacağı projeleri açıklayacağını, yapamayacağı şeyleri söylemeyeceğini ifade etti.

Yeniden Refah Partisi ilçe teşkilatı ve partililerle birlikte sahaya tam anlamıyla inen Mesut Karayiğit’in alkışlar eşliğinde yaptığı ve selamlama konuşmasından mitinge dönüşen programındaki açıklamaları şu şekilde oluştu:

Çaybaşı’nda yeni bir dönem başlayacak. Çaybaşı’nın esnafını refaha kavuşturduk, inşallah 26 mahallemizi de yeniden refaha kavuşturacağız. Bizler göreve gelmeden önce işlk projemizi hayata geçirmiş olduk. Bizler dedik ki, Çaybaşı ile İküvezi ile, tüm mahalleleriyle inşallah 26 mahalleyi bir ve beraber kılacağız. Bunu bugün başarmış olduğumuzu görüyorum. Kimsenin endişesi olmasın, yapılan projeler, yapılması gerekn projeler de devam edecek. Bizler Ankara’nın yollarını da biliyoruz, İstanbul’un yollarını da biliyoruz. Bizler 26 mahallenin yollarını da biliyoruz. Çünkü bizler her zaman halkımızın yanında olduk, her zaman Çaybaşı’nın yanında olduk. Ankara’ya da sizinle gideceğiz, İstanbul’a da sizinle gideceğiz, bütün hizmet kapılarını sizinle birlikte aşındıracağız. Hiçbir şekilde ayrım gayrım olmadan hizmet yapacağız. Bizler ayakları yere sağlam basan projeler hazırlayacağız. Bizler daha genciz. Yarın bir gün halkımıza karşı yüzümüz kızarmayacak inşallah. Yapamayacağımız şeyleri söylemeyeceğiz.

İnşallah kazanan Çaybaşı olacak diyoruz. Yeniden Refah’ın sloganı “Ahlaklı belediyecilik” Mesut Karayiğit sözü veriyorum. İnşallah 31 Mart’ta sizlerin vermiş olduğu destekle göreve gelirsem Mesut Karayiğit milletin emrindedir. Rabbim sizler gibi değerli insanlara hizmet edebilme fırsatı verdiği için hamd ediyorum. Sizleri Allah’a kendimi de sizlere emanet ediyorum.

Kaynak : çaybaşı Gazetesi

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.