SON DAKİKA
Hava Durumu

HARAMİ MAHALLESİ , ŞANLITÜRK’Ü BAĞRINA BASTI

Şanlıtürk’ü, şehrin Doğu blokunda ki kalesi Kabadüz İlçesi Harami Mahallesi Kızıldüz mevkiinde vatandaşlar bağrına bastı.

Haber Giriş Tarihi: 17.12.2022 15:58
Haber Güncellenme Tarihi: 17.12.2022 15:58
Kaynak: Haber Merkezi
https://52haber.net/
HARAMİ MAHALLESİ , ŞANLITÜRK’Ü BAĞRINA BASTI

MHP KALESİNDE!
HARAMİ MAHALLESİ , ŞANLITÜRK’Ü BAĞRINA BASTI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu bir önceki dönem İl Başkanı Naci Şanlıtürk’ü, şehrin Doğu blokunda ki kalesi Kabadüz İlçesi Harami Mahallesi Kızıldüz mevkiinde vatandaşlar bağrına bastı.
Naci Şanlıtürk ve İl Başkanı Mehmet Özçelik tarafından sürdürülen programlarda hedef Ordu’nun 772 mahallesine ulaşmak. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin talimatları doğrultusunda "KOMŞUM NASILSIN" temalı mahalle ziyaretlerine yoğun ilgi ve alaka da dikkatlerden kaçmıyor.
“VAR OLSUN TEŞKİLAT!”
Şahsına ve partisine gösterilen ilgi ve alakaya duyduğu memnuniyeti dile getiren Naci Şanlıtürk; “Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanımız Mehmet Özçelik, Kabadüz İlçe Başkanımız Turan Baş, Altınordu İlçe Başkanımız Dincer Kurucu, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte; Kabadüz Harami Mahallesi Kızıldüz Mevkiindeyiz.
Sayın Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli Bey'in talimatları doğrultusunda "KOMŞUM NASILSIN" temalı mahalle ziyaretlerinde bugün, kendi mahallem olan Kabadüz Harami Mahallesini ziyaret ettik.
Misafirperverliğinden dolayı başta Muhtarlar Derneği Başkanımız Mehmet Başköy, Muhtarımız kıymetli ağabeyim Celal Yılmaz ve Kabadüz İlçe Başkanımız Turan Baş, İl ve İlçe Teşkilatımız olmak üzere tüm mahalle halkına teşekkür ederiz. Var Olsun Teşkilat!” dedi.
“DESTEĞİMİZ ŞANLITÜRK’E”
Toplantıda söz alan Harami mahallesi muhtarı Celal Yılmaz; “Kabadüz ilçesi olarak ilk defa bir milletvekili çıkarmaya bu kadar yakın olduğumuzun farkındayız. Desteğimiz elbette kendi mahallemizden olan öz evladımız Naci Şanlıtürk ün yanında olacaktır.
“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”
Naci Şanlıtürk ise; “Kendi ilçem olan Kabadüz’e hizmet etmek ve yatırım yapma hususunda hem bir işadamı olarak hem siyasetçi olarak elimden gelen yardımı desteği yapacağımın ve yapmaya devam edeceğimin sözünü huzurlarınızda bir kez daha yineliyorum.
İlçenin ve mahallenin sorunlarını en iyi bilen birisiyim. Bunların çözümü noktasında cumhur ittifakı olarak elimizden gelen yardımı ve desteği her zaman vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Biz her zaman yanınızdayız” şeklinde konuştu.
Toplantıda ayrıca Bölgede yapımı devam eden Ordu Çambaşı yolunun bir an önce bitirilmesi gerektiği ve yine bölgenin yaşadığı su sorununun çözümü noktasında OSKİ’nin başlatmış olduğu yatırımların bir an önce bitirilmesi gerektiği konuşuldu.
“CUMHUR İTTİFAKI SADECE SEÇİM İTTİFAKI DEĞİLDİR”
Toplantıda Cumhur İttifakı Projelerinin önemine dikkat çeken Şanlıtürk, şöyle devam etti; “Cumhur İttifakı, Türkiye'nin istiklâlini ve istikbâlini her şeyin üstünde tutan bir anlayışla, güçlü ve istikrarlı bir parlamento yapısının oluşturulması ve gelecek beş yıl içinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin bütün kurum ve kurallarıyla yerleşmesini temin etmeyi hedeflemektedir.
Cumhur İttifakı'nın 24 Haziran yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki ortak adayı, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Cumhur İttifakı, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni hükûmet sistemine göre büyük bir seçmen desteği ile Cumhurbaşkanı seçilmesi için birlikte çalışacak, gayret gösterecektir.
"Cumhur İttifakı" sadece bir seçim ittifakı olmayıp, Türkiye'ye yönelik iç ve dış kaynaklı hasmane girişimler karşısında, millî ve ahlâkî bir duruş ve bu çerçevede sürdürülecek tarihi bir birlikteliktir.
“TÜRKİYE YENİ BİR SİYASİ SÜRECE GİRMİŞTİR”
Cumhur İttifakı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkma” hedefini yakalama azmi ile milli ve üniter devlet olan Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve Türk Milletini ilelebet yaşatma iradesidir. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Yenikapı’daki mili diriliş ruhu ile harekete geçmiş, devleti ve millet iradesini tahkim eden bir Anayasa değişikliği neticesinde güçlü bir yönetim sistemi getirmiştir. Böylelikle Türkiye yeni bir siyasi sürece girmiştir ve bundan geriye dönüş olmayacaktır.
“2053 VE 2071 ADIM ADIM İNŞA EDİLECEK”
Cumhur İttifakı, Türkiye’yi hedef alan saldırılar karşısında parti çıkarları ve günlük siyaset hesapları yapmaksızın ortak bir duruş ortaya koymaya ve Türkiye’yi zayıflatarak uluslararası operasyonlara açık hale getirmeye yönelik her türlü faaliyetin karşısında yer almaya kararlıdır. Bu kararlılık ve işbirliği ile ittifakımız Türkiye’yi bölgesel güç ve lider ülke yapacak 2023 hedeflerini gerçekleştirmenin yanı sıra, İ’la-yı Kelimetullah uğruna asırlarca dünya barışının ve adaletinin teminatı, İslam aleminin ve bütün mazlum milletlerin yegane ümidi olan Türkiye’yi küresel bir güç haline getirecek, 2053 ve 2071 vizyonun alt yapısını adım adım inşa edecektir.
“TÜRKİYE’NİN UFKU AYDINLIKTIR”
24 Haziran’da birlikte yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri Türkiye için hayati önemi haizdir. 24 Haziran seçimleri, bir taraftan Türkiye’yi hedef alan sistematik saldırılara karşı güçlü bir cevabın verileceği, diğer taraftan da ülkemizin ayağındaki prangaları söküp atarak, bu saldırıları kalıcı olarak bertaraf edecek ve Türkiye’yi parlak bir istikbale taşıyacak yeni hükümet sisteminin tam olarak yürürlüğe girecek seçimlerdir.
İnanıyoruz ki 24 Haziran’da milletimiz tercihini büyük ve güçlü Türkiye’nin inşası için yola çıkmış, şeffaf, bağımsız, kirli hesaplardan uzak, hasbi duygularla kurulmuş, Cumhur İttifakı’ndan yana kullanacaktır. Cumhur İttifakı’nın yolu açık, Türkiye’nin ufku aydınlıktır” diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.