SON DAKİKA
Hava Durumu

BAŞKAN DR. MEHMET HİLMİ GÜLER’İN YENİ YIL MESAJI

2020 yılında tüm birimlerimizle birlikte hemşerilerimize hizmet etmenin onur ve mutluluğunu yaşadık.

Haber Giriş Tarihi: 30.12.2020 14:46
Haber Güncellenme Tarihi: 30.12.2020 14:46
Kaynak: Sabah
BAŞKAN DR. MEHMET HİLMİ GÜLER’İN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN DR. MEHMET HİLMİ GÜLER’İN YENİ YIL MESAJI:

“YENİDEN KUCAKLAŞMANIN VE BİR ARAYA GELMENİN ÖZLEMİNİ ÇEKİYORUZ”

“ÇALIŞMALARIMIZDA BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ HEMŞERİLERİMİZİN YARARI OLACAKTIR”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler yayınladığı yeni yıl mesajında, 2020 yılında korona virüs salgınının insan yaşamını etkileyen en önemli sorun olarak karşımıza çıktığını söyleyerek, “Yeniden kucaklaşmanın ve bir araya gelmenin özlemini çekiyoruz” dedi.

Başkan Güler mesajında şu görüşlere yer verdi:

2020 yılında tüm birimlerimizle birlikte hemşerilerimize hizmet etmenin onur ve mutluluğunu yaşadık.

2021 yılında millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde, aynı heyecan ve inançla çalışmaya devam edeceğiz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Karadeniz’in incisi Ordu’muzda yeni hedefler, yeni projeler ve yatırımlarla en iyi şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

Hizmete sunacağımız tüm çalışmalarda, bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da birinci önceliğimiz hemşerilerimizin yararı olacaktır. Şeffaf, adil ve katılımcı yönetim anlayışımızı daha da geliştirerek, güzel ilimizin menfaati doğrultusunda çıtayı daha da yukarı taşıyacağız.

2020 yılında neredeyse dünya gündeminin tamamında ana gündem olan korona virüs salgını insan yaşamını etkileyen en önemli sorun olarak karşımıza çıktı. Geride bıraktığımız süreçte yaşama dair her alanda dengeleri etkileyen ve yoğun mücadele gerektiren salgında birçoğumuz yakınlarını kaybetmenin üzüntüsünü, birçoğumuzda yakalandığı hastalığı atlatmanın sevincini yaşadı.

Ülkemizin tamamında olduğu gibi ilimizde de görev yapan doktor, hemşire ve her kademedeki sağlık personeli salgının önlenmesi ve yayılmasının önüne geçilmesi açısından büyük bir özveri ve fedakârlıkla gecesini gündüzüne katıp, aileleri ve sevdiklerinden uzak kalarak, vatandaşlarımızın sağlığını kendi canlarının önüne koyup görevlerini büyük bir fedakârlıkla yerine getirmeye devam etmektedirler. Her birine ayrı ayrı şükranlarımı sunarken, şahsım ve vatandaşlarım adına sonsuz teşekkür ediyorum.

Bu günlerin atlatılacağına ve her türlü badirenin üstesinden geldiğimiz gibi milletçe bu badirenin de üstesinden geleceğimize olan inancımızla, yeniden kucaklaşmanın ve bir araya gelmenin özlemini çekiyoruz.

Bu vesileyle aziz vatanımız uğruna canlarını feda eden şehitlerimize ve salgın sürecinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyor, halen tedavi görmekte olan hastalarımıza acil şifalar diliyor, başta ülkemiz olmak üzere tüm insanlık için yeni yılda sağlık, huzur, barış, bol kazanç, mutluluk ve güzellikler temenni ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Kaynak: Sabah

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.