SON DAKİKA
Hava Durumu

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ALPARSLAN’DAN, 29 EKİM KUTLAMA MESAJI

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100. Yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajında; “Geçmişten aldığımız güç ve kararlılıkla bugün kendi tankını, tüfeğini, insansız hava aracını, gemisini, helikopterini, roketini üreten bir devletin ferdi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.” diyerek vatandaşlarımızın bayramını kutladı.

Haber Giriş Tarihi: 27.10.2023 14:23
Haber Güncellenme Tarihi: 27.10.2023 14:26
Kaynak: Haber Merkezi
https://52haber.net/

AK PARTİ İLÇE BAŞKANIMIZ ALPARSLAN’DAN, 29 EKİM KUTLAMA MESAJI
Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100. Yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajında; “Geçmişten aldığımız güç ve kararlılıkla bugün kendi tankını, tüfeğini, insansız hava aracını, gemisini, helikopterini, roketini üreten bir devletin ferdi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.” diyerek vatandaşlarımızın bayramını kutladı.
İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajında: “Bugün, Kurtuluş Savaşı'nda milletimizin gösterdiği kahramanlık ve cesaret örneği ile kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. kuruluş yıl dönümünü büyük bir coşku ve gururla kutlamaktayız.
100 yıl önce aziz Milletimizin, her türlü zorluğa ve imkânsızlığa rağmen bağımsızlığına kavuşabilmek için kadınıyla erkeğiyle, yaşlısıyla genciyle topyekûn inanç ve kararlılıkla giriştiği Kurtuluş Savaşı’mız, her safhası eşsiz kahramanlık destanlarıyla dolu büyük bir zaferle sonuçlanmıştır. Vatan, bayrak ve mukaddesatı uğruna hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan ve her türlü zorluğa göğüs geren Milletimizin kahraman evlatları, tarihinin her döneminde insanlığa barış, huzur, güven ve umut olmuştur.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Ülkemizin ikinci Yüzyılına dair geleceğe ışık tutacak ve hedeflerimizin bizleri daha ileriye götürecek olan “Türkiye Yüzyılının” yeni vizyonunu ortaya koymaya devam edeceğiz. Yeni Yüzyılı şekillendirecek hedef ve projelerimiz sayesinde ülkemizi Yerli ve Milli İha, Siha‘mızı yapan ve ordumuzu son 22 yılda %20’lerden %80’leri geçen oranda Milli Savunma Sistemleriyle donatmış konuma getirmenin haklı gururu içerisindeyiz.
Kutsal vatan toprağını canları pahasına savunan ecdadımızın torunları olarak geçmişten aldığımız güç ve kararlılıkla bugün kendi tankını, tüfeğini, insansız hava aracını, gemisini, helikopterini, roketini üreten bir devletin ferdi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.
3000 yıllık bir devlet geleneği ve büyük bir medeniyet tasavvuru üzerine inşa edilen Türkiye Cumhuriyeti, bu topraklar üzerinde yaşayan vatandaşlarımızın her bir ferdinin aynı haklara sahip, ortak bir geçmişi ve geleceği paylaşan, tasada ve kıvançta bir olarak gören, kucaklayıcı ve kapsayıcı bir telakkiye sahiptir.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bölünmez bütünlüğünü, Milletin huzur ve sükûnunu sağlayan ve bu ulvi gaye için toprağa düşerek, Şehitlik mertebesine ulaşan tüm Şehitlerimizi rahmet ve minnetle, Gazilerimizi şükranla anıyor, bütün vatandaşlarımızın Cumhuriyet bayramını yürekten kutluyorum.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.