SON DAKİKA
Hava Durumu

18 BİN ÜYE SAYISIN GEÇTİK

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, “Cumhurbaşkanımıza taahhüdümüz olan 18 bin üye sayısını geçtik.” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 20.11.2020 17:38
Haber Güncellenme Tarihi: 20.11.2020 17:38
Kaynak: Sabah
18 BİN ÜYE SAYISIN GEÇTİK

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, “Cumhurbaşkanımıza taahhüdümüz olan 18 bin üye sayısını geçtik.” dedi.  

 

Erdoğan İle Hasan Kukuş’un Görev ve Sorumluluğu Aynıdır

Kasım ayı İlçe Başkanları toplantısı İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında il binasında yapıldı. Toplantının açış konuşmasını yapan İl başkanı Halit Tomakin, 19 İlçemizin kongresini hamd olsun kazasız belasız , büyük bir coşku, vatandaşlarımızın AK Parti’ye olan ilgi ve alakasının zirvede olduğu bir kalabalıkla yine AK Parti’nin şanına yakışır olgunluk içerisinde 19 İlçemizin Kongresini tamamladık, Delegelerimiz 15 İlçe Başkanımızla devam kararı verdi, 4 İlçe Başkanımız değişti 2 İlçe Başkanımız bayan oldu bilgisini vererek , AK Parti ‘de tabiri caizse paşa ile er arasında hiçbir fark yoktur diyen Başkan Tomakin, bizde makam ve mevkii bir önem arz etmemektedir. AK Parti’de Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sorumluluğu ne kadar ise Akkuş’un en uzak köyü olan Karaçal Mahalle Başkanı Hasan Kukuş arasında görev ve sorumluluk aynıdır. Her AK Parti’li bu dava şuuru ile çalışır.” dedi.

 

18 BİN ÜYE İLE AK DAVAMIZA YENİ ÜYELER KAZANDIRDIK.

 

Başkan Tomakin; Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla 81 ilde başlatılan gönül seferberliği üye çalışmaları kapsamda 2020 yılı sonuna kadar Ordu olarak 18 bin üye taahhüdümüz vardı. İlçe Başkanlarımız ve ekiplerimiz Ordu’nun dört bir yanına dağılarak vatandaşlarımızın ayağına gittiler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını götürdüler Cumhurbaşkanımızın gönül seferberliği üye kampanyasını anlattılar . Hamd olsun vatandaşlarımızın büyük teveccühüne mazhar olduk, gittiğimiz hiçbir yerden elimiz boş dönmedik. Milletimizin AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza olan sevgisinden ve güveninden hiçbir şey eksilmediğini gördük, aksine büyüyerek devam ettiğini görmek bizim için en büyük bahtiyarlık oldu dedi.

 

 

TARİHİN HER DÖNEMİNDE MİLLETİMİZ GEREKEN DERSİ VERMİŞTİR

 

Başkan Tomakin, son günlerin gündem konusu olan Millet ittifakı üyesi partilerin Anayasa çalışması ve İstanbul İl Başkanının FETÖ’cü olduğu hakkında görüşlerini beyan ederken, “ Öncelikle iddiayı ortaya atan daha düne kadar kendi partilerinin önde gelen isimlerinden birisi gerçeklerin er yada geç ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır. iddialar doğruysa bu açıkça Ülkemize, milletimize, tarihimize, Cumhuriyetimizin temel ilkelerine ihanettir. Bu aziz millet tarihin her döneminde kendisine ihanet edenlere şu veya bu şekilde gerek dersi vermiştir, açıkça görülüyor ki Millet ittifakının hedefi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı devirip Türkiye'yi istikrarsızlaştırmak Bu hedefe ulaşmak için İttifak üyeleri terör örgütünün uzantısı olan HDP'ye bazen gizli bazen açıkça payandalık yapmaktan geri durmuyorlar, sanki tarih tekerrür ediyor Gök Sultan Abdülhamit Han’a yapılanların aynısı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapılmak isteniyor , gafillerin, gayri milli bu ittifak üyelerinin unuttuğu bir şey var , Dünya’ya yön veren, Dünya Lideri Genel Başkanımız Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bu millet size yedirmeyecektir. Bunu böylece aklınızın bir köşesine kazıyın.” dedi.

 

 

Toplantı sonrasında, Siyaset Akademide başlar eğitimine katılan 285 kişinin başarı ve katılım belgeleri ilçe başkanlarına teslim edildi.

Kaynak: Sabah

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.