SON DAKİKA
Hava Durumu

ORDU’DA KARADENİZ KARACİĞER HASTALIKLARI SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ordu Hastanesi’nin düzenlediği ”Karadeniz Karaciğer Hastalıkları Sempozyumu”, Karadeniz’in altın postu Yason‘da gerçekleştirildi. Karadeniz bölgesi ve İstanbul genelinde, alanında başarılı isimlerin bir araya geldiği sempozyumda karaciğer hastalıkları ve karaciğer naklinde güncel gelişmeler konuşuldu.

Haber Giriş Tarihi: 01.05.2023 18:10
Haber Güncellenme Tarihi: 01.05.2023 18:10
Kaynak: Haber Merkezi
https://52haber.net/
ORDU’DA KARADENİZ KARACİĞER HASTALIKLARI SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ORDU’DA KARADENİZ KARACİĞER HASTALIKLARI SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Medical Park Ordu Hastanesi’nin düzenlediği ”Karadeniz Karaciğer Hastalıkları Sempozyumu”, Karadeniz’in altın postu Yason‘da gerçekleştirildi. Karadeniz bölgesi ve İstanbul genelinde, alanında başarılı isimlerin bir araya geldiği sempozyumda karaciğer hastalıkları ve karaciğer naklinde güncel gelişmeler konuşuldu.

Medical Park Ordu Hastanesi’nin düzenlediği Karadeniz Karaciğer Hastalıkları Sempozyumu’nda açılış konuşmasını Medical Park Ordu Hastanesi Başhekimi Doku ve Organ Nakli Koordinatörü Dr. Göksal Şahin yaptı. Bilimsel programda kronik karaciğer hastalıkları ve yönetimi konusunda akademisyen hekimler sunumlarını gerçekleştirdi. Gastroenteroloji alanında ünlü isimlerin bir araya geldiği sempozyuma davetliler ile birlikte yaklaşık 50 kişi katıldı.

Karadeniz Karaciğer Hastalıkları sempozyumunu başarılı bir şekilde tamamladıklarını söyleyen Medical Park Ordu Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Fuat Ekiz, “Bilimsel ve sosyal açısından oldukça verimli olan bu toplantıların bölgemizde daha sık yapılmasını diliyor ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Program sonrası tekne turu ile Çamburnu, Mersin limanı, Hoynat adası misafirlere tanıtıldı. Katılımcıların çoğu bölgenin en nadide ve turistik köşelerinden Yason Burnu’na olan hayranlıklarını dile getirdi.

Medical Park Ordu Hastanesi

Serap ŞAHİN

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.