SON DAKİKA
Hava Durumu

Yaya Geçidinden İktidar Gibi Muhalefette Sorumlu…

65 yaşındaki Ekrem Tıkız” çok önemli bir olaya parmak bastınız Moda Tv ve çalışanlarına teşekkür ederiz “dedi

Haber Giriş Tarihi: 20.12.2022 16:21
Haber Güncellenme Tarihi: 20.12.2022 16:21
Kaynak: Haber Merkezi
https://52haber.net/
Yaya Geçidinden İktidar Gibi Muhalefette Sorumlu…

Yaya Geçidinden İktidar Gibi Muhalefette Sorumlu…
Tabakhane deresi üzerinde yapıldığı günden buyana ve halen daha eksikliği yöre sakinleri ve özelliklede yöredeki okullarda eğitim alan öğrenciler ve ailelerince hissedilen ve bir an önce belli aralıklar ile yaya geçidi yapılması gereken dere üzerindeki eksiklikten sadece dönemin iktidar partisi değil, iktidara aday olan muhalefet partileri de sorumlu diyen yöre sakini 65 yaşındaki Ekrem Tıkız” çok önemli bir olaya parmak bastınız Moda Tv ve çalışanlarına teşekkür ederiz “dedi
Ünye Tabakhane deresi üzerinde eksikliği yapıldığı günden buyana ve halen daha karşıya geçemeyen yöre sakinleri tarafından hissedilen ve asgari 3 yada 4 ayrı yere yaya geçidi yapılması gerekli diyen yöre sakini 65 yaşındaki emekli devlet memuru Ekrem Tıkız” üzerinde bulunduğumuz yaya geçidi dönemin belediye başkanı Ahmet Arpacıoğlu tarafından yapılmıştı. Kendisine ve mesai arkadaşlarına teşekkür ederiz.
Ama bu tabakhane deresi üzerinde sizin de ifade ettiğiniz gibi en az 3 ya da 4 ayrı yere benzer yaya geçidi şimdiye kadar çoktan inşa edilmeli ve her iki taraftan insanlar bir birlerine rahatlıkla geliş gidiş yapabilmeliydi”dedi.
Yöre sakini Ekrem Tıkız”Tabakhane deresi üzerinde Ünye Lisesi, Ünye İmam Hatip lisesi Ünye Teknik lisesi, Ünye öğrenci yurdu gibi çok sayıda eğitim kurumu var. Tüm okullara ve yurda geliş gidiş yapan yöre insanları dışında onlarca öğrenci var. Bu insanlar yaya geçidi olmadığı için karda kış da, sıcak soğuk havalarda karşıdan karşıya geçmekte büyük mağduriyetler yaşamaktadırlar. Sizlerin de ifade ettiği gibi Tabakhane deresi üzerine 3 yada dört ayrı yere yarından tezi yok derhal  yaya geçidi inşa edilerek yıllardır karşıdan karşıya geçmek için var olan  eksik yaya geçitlerini onlarca metre uzaklığındaki yolu kat ederek geçmek mecburiyetinde olan Ünyelilere büyük iyilik etmiş olurlar”dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.