SON DAKİKA
Hava Durumu

ÜSTP Ünye Moda Radyo’yu Dünya Radyo Günü Çerçevesinde Ziyaret Etti

Ünye Sivil Toplum Platformu başkan ve yönetim kurulu üyeleri 13 Şubat 2024 Salı günü saat.11.45’de Ünye Moda Radyo kurucu ve işletmecisi Ahmet Bölükbaş ve çalışanlarını ziyaret ederek dünya radyo gününü kutladı.

Haber Giriş Tarihi: 13.02.2024 13:02
Haber Güncellenme Tarihi: 13.02.2024 13:02
Kaynak: IGF
ÜSTP Ünye Moda Radyo’yu Dünya Radyo Günü Çerçevesinde Ziyaret Etti

ÜSTP Ünye Moda Radyo’yu Dünya Radyo Günü Çerçevesinde Ziyaret Etti


13 Şubat Dünya Radyo Günü nedeniyle dünya genelinde olduğu gibi ülke ve Ünye'de de Ünye Sivil Toplum Platformu başkan ve yönetim kurulu üyeleri 13 Şubat 2024 Salı günü saat.11.45’de Ünye Moda Radyo kurucu ve işletmecisi Ahmet Bölükbaş ve çalışanlarını ziyaret ederek dünya radyo gününü kutladı.
Kitle iletişim araçlarının temel taşlarından biri kabul edilen radyo 1895 yılında icat edilmiştir. Günümüzde hala önemli bir iletişim aracı olan radyo yayınları dünyanın dört bir yanında devam etmektedir. Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO), radyonun hayatımızdaki önemini anlatmak için 13 Şubat'ı Dünya Radyo Günü ilan etmiştir.
 Ve bu nedenle 13 Şubat dünya radyo günü nedeniyle  Ünye Moda Fm kurucu ve çalışanlarını ziyaret eden Ünye Sivil Toplum Platformu (ÜSTP) başkanı Adnan Sobi ve yönetim kurulu üyeleri Musa Kıranlı,Murat Yüksel,Yakup Som ve Nihat Yerlikaya Moda Radyo kurucu ve çalışanlarının günü kutlayarak başarı dileklerini iletirken  Ünye Moda Radyo kurucu ve işletmecisi Ahmet Bölükbaş’da bu özel ve önemli günde günlerini kutlayan yetkililere izzeti ikramda bulunarak teşekkür etti.

Haber Ahmet YENİN

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.