SON DAKİKA
Hava Durumu

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, "Bir Engel de Siz Kaldırın" projesini devam ediyor...

OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş., Cumhuriyetin 100. Yılında Engelleri Kaldırmak İçin T.C. Ünye Ticaret ve Sanayi Odası'nın Projesine Katkı Sunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 02.12.2023 13:43
Haber Güncellenme Tarihi: 02.12.2023 13:43
Kaynak: IGF
Ünye Ticaret ve Sanayi Odası,  "Bir Engel de Siz Kaldırın" projesini devam ediyor...

OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş., Cumhuriyetin 100. Yılında Engelleri Kaldırmak İçin T.C. Ünye Ticaret ve Sanayi Odası'nın Projesine Katkı Sunuyor.

T.C. Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, Cumhuriyetin 100. yılında engelleri kaldırmak amacıyla "Bir Engel de Siz Kaldırın" projesini başlatmıştır. Bu anlamlı projeye katkı sunan önemli kurumlardan biri de OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş. olmuştur.

OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş., toplumun engelli bireylere yönelik farkındalığını artırmayı hedefleyen bu proje kapsamında T.C. Ünye Ticaret ve Sanayi Odası'yla iş birliği yapmıştır. Fabrika, engelli vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak ve toplumda eşitliği sağlamak için projeye destek olmuştur.

OYAK Çim Fabrikaları A.Ş.'nin projeye olan desteği, engelli bireylere daha iyi yaşam koşulları sunulmasına katkıda bulunacaktır. Fabrikanın sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek projeye destek veren başta OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş Üst Yönetimi ve Sayın Fabrika Genel Müdürü İhsan ERÇİN ‘ e toplumsal dayanışmanın önemine verdikleri destekler için teşekkürlerimizi sunarız.

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.