SON DAKİKA
Hava Durumu

Ünye'li Ünye 1957 Spor'a Destek Olmak İstiyorsa Borcunu Ödesin...

Otopark ücretlerini kestiğimiz araç sahipleri biriken borçlarını ödemiyor diyerek.Borçlu olan araç sahiplerine bizi mağdur etmeyin Ünyeliler “dedi.

Haber Giriş Tarihi: 05.03.2024 08:51
Haber Güncellenme Tarihi: 05.03.2024 08:59
Kaynak: IGF
Ünye'li Ünye 1957 Spor'a Destek Olmak İstiyorsa Borcunu Ödesin...

Ersel Aktürk”1.857.000 ₺ Tutarında Otopark Alacağımızı Halk Ödemiyor”
Ünye 1957 Spor kulübünün İştiraki olan otopark işletmesi tahsilat ile alakalı büyük sorunlar yaşıyoruz diyen Ünye 1957 Spor kulübü  yetkilisi  Ersel Aktürk” 6-7 aylık süreçte 1.857.000 ₺ tutarında araçlardan alacak görünmektedir. Bu otoparkların Büyükşehir Belediyesi’nden yıllık 1 milyon kira bedeli ile kiralandığını ve Ünye halkımızın  otoparklara duyarlı olmasını ve burada ki gelirlerin kiralar ve çalışan arkadaşlarımızın maaşları ödendikten sonra Ünye 1957 spor kulübüne kalan miktarının aktarıldığını tüm Ünye halkının bilmesini isteriz ” dedi.

 Ersel Aktürk”Bu zamana kadar olan süreçte ofis kirası, personel maaşları ve SSk giderleri otoparklardan tahsilatlar yapılamadığından yönetim tarafından karşılanmıştır.Bizim burayı alma amacımız buradan belli bir gelir elde edip Ünye 1957 spora gelir sağlamakta idik.Otoparkları sezon başı aldığımızda da yaklaşık 2.000 bin tl gibi bir rakamda geçen sezon yönetimine ödeme yapılarak alınmıştır. Ünyespora belli bir kaynak sağlamakta her yıl çekilen maddi sıkıntıların bir kısmını buradan sağlanacak gelir ile karşılamaktı geçen bu süreçte tam tersi oldu.dolayıusıyla şehirdeki otoparklardan biz Ünyespor yönetimi olarak çok büyük zarardayız”.Otopark ücretlerini kestiğimiz araç sahipleri biriken borçlarını ödemiyor diyerek.Borçlu olan araç sahiplerine bizi mağdur etmeyin Ünyeliler “dedi.

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.