SON DAKİKA
Hava Durumu

Şehrin Her Yerinde Görülen Sorunlar ve Yetersiz Kalan Yöneticiler...

Sloganlar İle Şehri Yönetemeyenler, Şehri Yönetemeyen Siyasiler Sessiz Kalan Muhalefet. Şehrin Her Köşesinde Görünen Sorunlara Çözüm Üretemeyen İrade. Genel Seçimlerde, Yerel Yönetimin Başarısız Olması Oy Oranlarına Da Yansımıştır.

Haber Giriş Tarihi: 23.05.2023 14:13
Haber Güncellenme Tarihi: 23.05.2023 15:26
Kaynak: Haber Merkezi
https://52haber.net/
Şehrin Her Yerinde Görülen Sorunlar ve Yetersiz Kalan Yöneticiler...

Şehrin Her Yerinde Görülen Sorunlar ve Yetersiz Kalan Yöneticiler...

Sloganlar İle Şehri Yönetemeyenler, Şehri Yönetemeyen Siyasiler Sessiz Kalan Muhalefet. Şehrin Her Köşesinde Görünen Sorunlara Çözüm Üretemeyen İrade.

Genel Seçimlerde, Yerel Yönetimin Başarısız Olması Oy Oranlarına Da Yansımıştır.

Muhtarın ve Azaların Görevi Mahalleyi Çirkinleştirmek Değil, Güzelleştirmektir… 


Tavandan tabana tüm seçilmiş ve atanmış sevk ve idarecilerin asli ve insani görevi sorumluluğunu taşıdıkları yerleşim yerlerini sadece seçimden seçime değil, seçimden sonra beş yıllık hizmet süresi içerisinde belli aralıklarla ile gezerek söz konusu olumsuzlukları görüp ilgisine haber vererek gerekeni derhal yapmak ve yaptırarak mahalle ve yöre sakinlerinin hayatını kolaylaştırmaktır.
Ünye’nin tüm mahalle ve sokaklarında benzer olumsuzluklar çok ve biz bunları zaman zaman dile getirerek ilgilileri, uyarıyoruz ama görüldüğü gibi bu ilan asılması konusunda ne halkımızda nede ilgililerde bu konuda duyarlılık yok .Olsa bu ve benzeri olumsuzluklar mutlaka son bulur. Ama Ünye merkez İpekyolu Mahallesi Muhtar ve azalarının da asli ve insani görevi, haftanın belli zamanlarında mahallesini cadde cadde sokak sokak,çıkmaz sokak demeyip gezerek yüksek tonajlı araçların bozduğu yolları  gördükleri gibi belediyenin ilan tahtalarına asılması gereken ilan ve reklam afişlerini bahçe tellerine asarak görüntü kirliliğine yol açmasına mani olmaktır. 
Her ne kadar biz söyleyip biz dinlesek yada duysak da serzenişlerimize muhtar ve azaları kulak asmasalar da biz  asli ve insani görevimizi yapmaya devam ederek seçilmiş muhtar ve azalar ile mahalle sakinlerini uyarmaya devam edeceğiz. Bizim görevimiz bu. 
Mahalle sakinleri seçilene kadar kapı kapı gezdikleri halde seçildikten sonra  mesaiye saatinde gelmeseler, arandıklarında dahi yerlerinde bulunmasalar, telefonlara canları istediğinde cevap verseler de , mahalle sakinleri her ne kadar mahallesini gezmeyen halkını dinlemeyen bu muhtar ve azalar içinde aynı isimleri aynı yüzleri çalışmasalar dahi seçmeye devam etse de, gün gelir seçilecek adaylar içerisinde işini insani kurallara uygun yapacak muhtar ve azaları tespit edip seçerek, geçte olsa çalışmayan muhtar ve azaları bir daha seçmeyerek cezalandırırlar.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.