SON DAKİKA
Hava Durumu

ŞANLITÜRK: ÜNYE ÇOCUK EVLERİ SİTESİ ANA BİNASI YENİLENMELİ 

Şanlıtürk, ''Ünye’de depreme dayanıksız Çocuk Evleri Sitesi ana binası yıkılarak ivedilikle yatırım programına alınmalı'' ifadesini kullandı. 

Haber Giriş Tarihi: 28.12.2023 17:25
Haber Güncellenme Tarihi: 28.12.2023 17:25
Kaynak: Ahmet BÖLÜKBAŞ
ŞANLITÜRK: ÜNYE ÇOCUK EVLERİ SİTESİ ANA BİNASI YENİLENMELİ 

MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde gerçekleştirdiği konuşmasında bu kez Ünye'de bulunan ve depreme dayanıksız olduğu tespit edilen Çocuk Evleri Sitesi, Ulubey'de inşaatı tamamlanan Çocuk Evleri Sitesi, Altınordu'da bulunan Sosyal Hizmet Merkezi, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi binalarının da içinde olacağı bir sosyal hizmet kampüsü ve yıkımı gerçekleştirilen Ahmet Cemal Mağden Huzurevi vardı. 

ŞANLITÜRK: ÜNYE ÇOCUK EVLERİ SİTESİ ANA BİNASI YENİLENMELİ 

Ünye ilçesinde bulunan Çocuk Evleri Sitesi ana binasının yetersiz ve depreme dayanıksız olduğunu hatırlatan MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, ''Ünye’de depreme dayanıksız Çocuk Evleri Sitesi ana binası yıkılarak ivedilikle yatırım programına alınmalı'' ifadesini kullandı. 

ŞANLITÜRK: ULUBEY ÇOCUK EVLERİ SİTESİ BİR AN ÖNCE FAALİYETE GEÇİRİLMELİ

MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, TBMM'de gerçekleştirdiği konuşmasında Ulubey’de inşaatı tamamlanan Çocuk Evleri Sitesinin bir an önce faaliyete geçirilmesi gerektiğini vurguladı. 

ŞANLITÜRK: ALTINORDU'YA SOSYAL HİZMET KAMPÜSÜ KAZANDIRILMALI

Altınordu ilçesinin şehrin kalbi olduğunun altını çizen MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, ''Altınordu ilçemizde Sosyal Hizmet Merkezi, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi binalarının da içinde olacağı bir sosyal hizmet kampüsü yapılmalıdır'' dedi.

ŞANLITÜRK: AHMET CEMAL MAĞDEN HUZUREVİ BİR AN ÖNCE YAPILMALI

Geçtiğimiz haftalarda yıkımı gerçekleştirilen Ahmet Cemal Mağden Huzurevi hakkında da konuşan MHP'li Şanlıtürk, ''Ahmet Cemal Mağden Huzurevi'nin bir an önce yapılarak ilimizin huzurevi ihtiyacının giderilmesi gerekmektedir'' ifadesini kullandı. 

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.