SON DAKİKA
Hava Durumu

ORDU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN KANTİN YERİ İHALESİ

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Ordu Stadyumu Maraton Tribünü  14m2  sabit kantin ve buna bağlı olarak 4 adet seyyar büfe yeri için ilana çıkıyor

Haber Giriş Tarihi: 22.02.2024 12:37
Haber Güncellenme Tarihi: 22.02.2024 12:37
Kaynak: IGF
ORDU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN KANTİN YERİ İHALESİ

ORDU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN KANTİN YERİ İHALESİ

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Ordu Stadyumu Maraton Tribünü  14m2  sabit kantin ve buna bağlı olarak 4 adet seyyar büfe yeri için ilana çıkıyor. 26.02.2024 tarihinde saat 10.00’da Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İhale ve Satın Alma Biriminde yapılacaktır. Yapılacak ihalenin detayları;

Yukarıda belirtilen taşınmazın ihalesi 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.maddesi gereğince  Açık Teklif Usulü ile 26.02.2024 tarihinde saat 10.00’da Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İhale ve Satın Alma Biriminde yapılacaktır. İhaleye katılmak isteyenlerin  döküman satış bedeli olan 250,00 TL (İkiyüzelli TL) yi Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Ordu Merkez Ziraat Bankasındaki  TR090001000217383688695056 nolu hesabına yatırdıktan sonra İhale ve Satın Alma Biriminden dekont karşılığında ihale dökümanını satın alıp,aşağıda belirtilen ''İHALEYE KATILMAK İSTEYEN İSTEKLİLER'' başlığı altındaki hususları yerine getirmeleri zorunludur.

İHALEYE KATILMAK İSTEYENLER aşağıda ve ilgili şartnamelerde belirtilen belgeleri dosya halinde kapalı zarf içerisinde ihale saatine kadar ihale komisyonuna vermek zorundadır.

1-      a) Kanuni ikametgah sahibi olduklarına dair belge,(ikametgah veya adres beyanı) b) Gerçek kişilerin nüfus cüzdan fotokopisi c) Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren belgelerin sunulması (Gerçek kişilerin noter tasdikli imza beyannamesi, tüzel kişilerin noter tasdikli imza sirküleri) d)  Vekaleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekaletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi, e) Tüzel kişilerin siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından yahut benzeri mesleki kuruluşundan ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduklarını gösterir noter tasdikli yetki belgesi ve imza sirkülerini vermeleri, f) Geçici teminatın yatırıldığına dair banka dekontunu veya banka teminat mektuplarını vermeleri. Nakit olarak verilecek geçici teminatların Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Ziraat Bankası Ordu Merkez Şubesi TR270001000217806272345001 nolu hesabına yatırılması gerekmektedir. g) Özel hukuk tüzel kişilerinin yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından yahut benzeri mesleki kuruluşundan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesini, h) ihale ilan tarihinden sonra alınmış adli sicil kaydı sunmaları gerekmektedir.

2-      2- İhale işlemine ait şartname ve ekleri her gün mesai saatleri içerisinde Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İhale ve Satın Alma Biriminde bedelsiz olarak görülebilir. İhaleye katılacak olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.

3-      3-İhaleden doğacak tüm masraflar (KDV, sözleşme damga vergisi, karar pulu, Gençlik ve Spor Bakanlığı payı) ihaleyi alana aittir. Masraflar idari şartnamede ayrıca belirtilmiştir.

4-      4-İhale komisyonu gerekçesini belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.