SON DAKİKA
Hava Durumu

NUMAN KURTULMUŞ’UN PROGRAMINDA SKANDAL DAVRANIŞ..

Programda TV. 52’nin Mikrofonu yere atıldı..

Haber Giriş Tarihi: 27.05.2023 11:09
Haber Güncellenme Tarihi: 27.05.2023 11:09
Kaynak: Haber Merkezi
https://52haber.net/
NUMAN KURTULMUŞ’UN PROGRAMINDA  SKANDAL DAVRANIŞ..
Hani bir söz vardır. Ne gelirse birbirinden gelir, yabancıdan kimseye zarar gelmez derler. İşte İstanbul Eyüpsultan’da da aynı olay yaşandı. Bu akşam 26 Mayıs 2023’de İstanbul Eyüpsultan’da AKP. Genel başkan yardımcısı Ordu’lu Numan Kurtulmuş’un programında saygısızca bir mikrofon olayı yaşandı.

Eyüp Sultan’ın Ordu’lu Belediye başkanı AK Partili Deniz Köken önderliğinde Ordu’lu STK’lar tarafından “ORDULU’LAR EYÜP SULTAN’DA BULUŞUYOR” adlı program Eyüpsultan  Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen programa İstanbul’daki Ordulular, STK temsilcileri, vatandaşlar ile  bütün yerel basın da davet edildi.

Programa TV. 52’nin İstanbul temsilcisi olan Ersin Topçu ve çalışanları da katıldı. TV’nin çalışanları program başlarken mikrofonu kürsüye koydu.. Kurtulmuş’un çalışanları  da TV. 52 mikronunu kürsüden alarak yere attı. Numan Kurtulmuş ve yetkililer de bu yaşanan olaya sessiz kaldılar.

BU BİR HAKARETTİR, TÜM ORDULU’LARA YAPILMIŞTIR..

Kendisini sözde Ordulu olarak tanıdığımız, sevdiğimiz, saydığımız ve bu partide Ordu milletvekilliği yapmış, bakanlık yapmış, ancak elle tutulur, gözle görünür  hiç bir hizmet yapmamış ve AKP genel başkan vekilliği görevinde bulunan Numan Kurtulmuş’un bu olaya sessiz kalması ve Ordu adına yayın yapan bir basın kuruluşunun Ordu’yu temsilen gittiği bu programda kendilerine yapılan saygısızlık ve  haksızlık tüm Ordu halkına yapılmış sayılır..!

BASINA KARŞI BU DÜŞMANCA TAVIRLAR NEDEN?

Gerek Numan Kurtulmuş ve gerekse AKP yönetimi olsun geçen yıl Ordu Kültür merkezinde Numan Kurtulmuş’un düzenlediği il danışma kurulu toplantısına gazetemiz sahibi  Osman Şahin de  verilen bir talimatla Kültür merkezine alınmamıştı.

Seversiniz, sevmezsiniz, görüşlerini ve fikirlerini beğenmeyebilirsiniz. Yanlış haber ve eleştiri yapan gazeteciler hakkında yasal işlem yapma hakkınız vardır. Ancak, gazeteciyi hem davet edeceksin. Hem  içeri almayacaksın,  şimdi de bir TV kanalının mikrofonunu kürsüden yere atacaksın. İktidar partisinin içinde bulunduğumuz seçim arifesi çalışmasında bu olaya nasıl müsaade ediyorsunuz, neden görmezden geliyorsunuz?  Bu davranışlar hem partinize, hem şahsınıza ve hemde C. Başkanı R. Tayyip Erdoğan’a  yapılan zarar verici saygısız bir davranıştan ibarettir.

Bu basına karşı alınan nasıl bir  tavırdır?  Ordu’lu bir siyasetçi olarak bu yapılan bir hakaret değimlidir? Kurtulmuş’tan kurtuldu sandığımız Ordu halkı ve basını meğer yine kurtulamamış!..

Haber : Yon Gazetesi 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.