SON DAKİKA
Hava Durumu

Kıranlı, Teknikerlerin yüzlerinin güleceği günleri heyecanla bekliyoruz.

ORDU Teknikerler Derneği Başkanı Musa Kıranlı, 5 Nisan Teknikerler gününde yine hüzünlü ama umutsuz değiliz. Mevki makam değil aldığımız yüksek teknik eğitim sonrası yetki görev ve sorumluluklarımız ile Anayasal haklarımızı istiyoruz.

Haber Giriş Tarihi: 04.04.2024 17:19
Haber Güncellenme Tarihi: 04.04.2024 17:49
Kaynak: IGF
Kıranlı, Teknikerlerin yüzlerinin güleceği günleri heyecanla bekliyoruz.

5 Nisan Teknikerler gününde yine hüzünlü ama umutsuz değiliz. Mevki makam değil aldığımız yüksek teknik eğitim sonrası yetki görev ve sorumluluklarımız ile Anayasal haklarımızı istiyoruz.

Teknikerlerin yüzlerini güleceğim günleri heyecanla bekliyoruz.

Ordu Teknikerler Derneği, KARADENİZ Teknikerler Federasyonu olarak Edirne'den Kars'a Buhgün ülke genelinde mezun sayılar 7 milyona yaklaşan tüm tekniker arkadaşlarımın 5 Nisan Teknikerler gününü kutluyorum.

Ülkenin gerçek sahipleri üreten, katma değer, istahdam sağlayanlardır ki Türkiye'nin yüksek öğrenimli teknik eğitimli nitelikli insanlar topluluğu, teknolojinin ve bilimin ana elemanları, endüstri ve sanayinin üretici iş gücü masa başında beyinen sahada bedenen çalışan ve bulunduğu yerde başarılara imza atan teknikerlerin elinden tutan herkes kazanacak olup asla kimsenin bir şüphesi olmadı ki, tuttuğunuz el sizi mahçup etmeyecektir.

Eğer bir ülke: kalkınma ve gelişmek istiyorsa, nitelikli hizmete taliose, kaliteli mal ve ürün tüketmek istiyorsa, teknolojinin ileri seviyede olmasını istiyorsa, sağlıklı besinler tğketip sağlıklı yaşamak istiyorsa, kısacası modern bir ülkede insanca kaliteli yaşam istiyorsanız teknikerlerin yaşadığı sorunların çözümüne destek verin. Ülkesine milletine hizmet etmek isteyen teknikerlerin sesine kulak verin, uzattığı eli tütün. Türkiye'nin en kapsamlı, yüksek öğrenimli mesleki potansiyele sahip topluluğun huzur ve mutluluğu sizlerinde mutluluğu olacaktır.

Musa Kıranlı

KARADENİZ Teknikerler Federasyonu

Genel Başkan vekili

ORDU Teknikerler Derneği Başkanı

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.