SON DAKİKA
Hava Durumu

İlküvez Çöplüğünden Sızan Pis Zehirli Su, İçme Suyu Dahil Tüm Çevreyi Zehirliyor......

Ordunun çöp deposundan sızan zehirli atıkların kirlettiği dere yataklarının insanlar ve hayvanların sağlığını tehdit etmeye devam...

Haber Giriş Tarihi: 16.04.2023 20:37
Haber Güncellenme Tarihi: 16.04.2023 20:37
Kaynak: Haber Merkezi
https://52haber.net/
İlküvez Çöplüğünden Sızan Pis Zehirli Su, İçme Suyu Dahil Tüm Çevreyi Zehirliyor......

İlküvez Çöplüğünden Sızan Pis Zehirli Su, İçme Suyu Dahil Tüm Çevreyi Zehirliyor......

İlküvezliler” Biz Derdimize Çare Aramaya Devam Edeceğiz”

Ordu’nun Çaybaşı İlçesi'ne bağlı İlküvez Beldesi Göksu Yaylasına  İlküvezlilerin tepkisine rağmen Ordu Büyükşehir Belediyesinin kurduğu Ordunun çöp deposundan sızan zehirli atıkların kirlettiği dere yataklarının insanlar ve hayvanların sağlığını tehdit etmeye devam ettiğini söyleyen yöre sakinleri, yetkililerden çöp sorununa çözüm bulmalarını istemekte ve beklemektedirler.

Ordu ve ilçelerinin çöpünün depolandığı İlküvez Göksu yaylası sakinleri, çöp konusunda baş vurmadığımız iktidar ve muhalefet yetkilileri kalmadı.

Meclise kadar da çöp sıkıntımız taşındığı halde  yöre sakinleri olarak tedavisi mümkün olmayan hastalığa yakalanmadan bizim bu derdimize çare olmayacak belli ki ,idarecilerimiz dediler.

Çöp depolama tesisinden sızan kirli atıklar  çevreyi ve yöredeki akarsuları kirletmeyi sürdürüyor diyen duyarlı İlküvezli vatandaşlar bizler o gün bugün ve halen daha bu çöp sorunumuza çare arıyoruz. Sonuç alıncaya kadarda aramaya devam edeceğiz ” dediler.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.