MESUDİYE MİLLET BAHÇESİNDE SONA GELİNDİ
Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Mesudiye Belediyesi iş birliğinde ilçeye yeni bir yaşam alanı kazandırılıyor. Oturma gruplarından çocuk oyun alanlarına birçok çalışmanın yapıldığı Mesudiye Millet Bahçesi açılış için gün sayıyor.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
MESUDİYE MİLLET BAHÇESİNDE SONA GELİNDİ
MESUDİYE MİLLET BAHÇESİNDE SONA GELİNDİ Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Mesudiye Belediyesi iş birliğinde ilçeye yeni bir yaşam alanı kazandırılıyor. Oturma gruplarından çocuk oyun alanlarına birçok çalışmanın yapıldığı Mesudiye Millet Bahçesi açılış için gün sayıyor.
Oluşturulma Tarihi: 30 Mart 2023, Perşembe 13:26