SON DAKİKA
Hava Durumu

SANAYİ SİTESİ OLAĞAN ÜSTÜ TOPLANDI

13 günden maddesiyle olağanüstü toplandı.

Haber Giriş Tarihi: 31.10.2023 09:05
Haber Güncellenme Tarihi: 31.10.2023 09:05
Kaynak: IGF
SANAYİ SİTESİ OLAĞAN ÜSTÜ TOPLANDI

SANAYİ SİTESİ OLAĞAN ÜSTÜ TOPLANDI

105 Ortaklı S.S. Perşembe Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi geçtiğimiz Cumartesi günü Perşembe Belediyesi Kamil Sönmez çok amaçlı salonunda 13 günden maddesiyle olağanüstü toplandı.

Toplantı  Divan heyetinin oluşmasının ardından saygı duruşuyla başladı ardından kısa bir konuşma yapan  Kooperatif başkanı Metin Aydın  üyelere hoş geldiniz diyerek genel kurulu başlattı. Ardından tarafsız mali müşavirler tarafından düzenlenen Hesap Tetkik Komisyon raporu okundu hemen akabinde  2022 yılı yönetim kurulu faaliyet raporu,2022 yılı Denetim kurulu faaliyet raporu  ve 2022 yılı Bilanço ve Gelir Gider tablosu uzun uzun okunarak  genel kurulun divan  başkanı tarafından oylamaya sunuldu ve hesaplar oy birliği ile ibra edilerek kabul edildi. Daha sonra  Gündemin 7.maddesinde yer alan Yönetim,  Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimine geçildi bu arada başkan Metin Aydın  divan başkanından izin alarak salondaki üyelere şöyle seslendi” Arkadaşlar Yönetimi Değiştirmek İsteyen Var mı ? “ salondan hiçbir ses çıkmayınca  başkan Aydının yeni yönetim listesi divan başkanı tarafından oylanarak kabul edildi. Oy birliği ile kabul edilen yeni yönetimde şu isimler yer aldı; Asil üyeler ; 1- Başkan Metin Aydın,2-Hicran Odabaşı,3-Murat Yorgancı,4-Cankut Şahin, 5-Ziya Yazkan (Sorumlu Müdür) , Denetim Kurulu Asil üyeler ; 1-Olgun Aydın;- Ayton Günay,3-Nurettin Kaya olarak listede yer aldılar.

BİR ANDA TANSİYON YÜKSELDİ

2024 yılı tahmini bütçesi , İnşaat Maliyetinin görüşülmesi ve Okul Altı istinat duvarının yapılması  görüşülmesi esnasında bazı üyeler konu ile ilgili önceden ödenen paralarla ve  maliyeti yüksek olan duvarla ilgili tartışmalarda salondaki üyeler ile başkan Metin Aydın arasında tansiyon bir anda yükseldi ve bazı üyeler duvar yapımıyla ilgili başkan Metin Aydını suçlamaya başlayınca  salonda misafir olarak bulunan Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Satım Tandoğan başkan Metin Aydın tarafından konuya açıklık getirmek amaçlı mikrofona davet edildi.

BAŞKAN TANDOĞANIN AÇIKLAMALARI SALONDA SÜKUNETİ SAĞLADI

Başkan Tandoğan duvarlarla ilgili yaptığı açıklamalarda şunları söyledi ; Sayın Valimiz sayın Muammer Erol geçtiğimiz Çarşamba günü Sanayi Sitemize bir ziyaret gerçekleştirdi  karşılıklı bilgi alış verişinde bulunduk anladık ki bu duvarı başkan Metin Aydın ve yönetim kurulu tek başına yapmayacak biz hep birlikte elimizi taşın altına depil gerekirse vücudumuzu taşın altına koyacağız sizlerle birlikte hep  beraber ne pahasına olursa olsun bu duvarı yapacağız  yeter ki hep  beraber olalım birlikte olalım sizlerden ricam lütfen suçlayıcı itham edici sözlerden kaçınalım ve yapıcı eleştiriler yapalım “ deyince salonda üyeler başkanın bu sözlerine alkışlarla cevap verince ortalık yeniden sükunete büründü  ve  ortama hoş görü ve anlayış hakim olunca genel kurulda gündem de olan maddeler bir bir kabul edildi. Ordu Olay Gazetesi ARİF KALAFAT ÖZEL HABER

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.