SON DAKİKA
Hava Durumu

OSB için 13 milyon ödenek çıktı!

MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk’ün Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'dan Fatsa OSB için ödenek talebi yerine getirildi. Fatsa OSB’ye 13 Milyon ödenek geldi.

Haber Giriş Tarihi: 22.12.2023 17:11
Haber Güncellenme Tarihi: 22.12.2023 17:11
Kaynak: IGF

OSB için 13 milyon ödenek çıktı!

MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk’ün Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'dan Fatsa OSB için ödenek talebi yerine getirildi. Fatsa OSB’ye 13 Milyon ödenek geldi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın bütçe görüşmelerinde söz alan MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk’ün Fatsa Organize Sanayi Bölgesi'nin kamulaştırma çalışmalarının ivedilikle halledilip, ödeneğin bir an önce çıkmasını Bakan Mehmet Fatih Kacır'dan talebinin ardından Fatsa OSB için 13 milyon TL tahsisat gerçekleşti. 

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şöyle denildi; 

MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk vekil seçildiği 14 Mayıs tarihinden bu yana deyim yerindeyse Ordu ve sorunlarıyla yatıp kalkıyor. 

Ordu'nun çözüm bekleyen her problemini hem sahada hem toplantılarda hem de Meclis kürsüsünden açık yüreklilikle dile getiren MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk seçim döneminde kullandığı ''Başın Düşerse Dara Naci Şanlıtürk'ü Ara'' sloganını her an yerine getiriyor. 

11 Aralık'ta başlayan 2024 Yılı Bütçe Görüşmelerinde hemen hemen her bakanlığın bütçe görüşmesinde söz alarak mutlaka Ordu'dan ve Ordulu hemşehrilerinden bahseden MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk vatandaşların teveccühünü kazanmaya devam ediyor. 

15 Aralık Günü Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın bütçe görüşmelerinde söz alarak Fatsa Organize Sanayi Bölgesi'nin kamulaştırma çalışmalarının ivedilikle halledilip, ödeneğin bir an önce çıkmasını Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'dan talep eden Milletvekili Şanlıtürk, hem Ordu'ya hem de Fatsa'ya bir müjde daha kazandırmış oldu. 

Fatsa OSB Başkanı Tayfun Karataş'a gönderdiği bir yazıyla müjdeyi paylaşan Bakan Mehmet Fatih Kacır, Fatsa OSB için 13 milyon TL tahsisatın gerçekleştiğini duyurdu. 

Böylelikle Ordu'nun bir sorunu daha MHP'li Şanlıtürk'ün gayretleriyle çözüme kavuşturulmuş oldu.”

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.