SON DAKİKA
Hava Durumu

Geniş Kapsamlı Uyuşturucu Operasyonu...

23.10.2023-29.10.2023 TARİHLERİ ARASI NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ FAALİYETLERİ AÇIKLANDI..

Haber Giriş Tarihi: 01.11.2023 09:42
Haber Güncellenme Tarihi: 01.11.2023 09:42
Kaynak: IGF
Geniş Kapsamlı Uyuşturucu Operasyonu...

BASIN BİLDİRİSİ

 

              23/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (1) şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (8) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

              23/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (2) şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (3) gr. Metamfetamin maddesi ile (41) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

              23/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr. Metamfetamin maddesi ile (2) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

              24/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

             23/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce bir şüpheli şahsa ait ikamette arama yapılmış, hakkında uyuşturucu madde ticareti yapmaktan ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılan şüpheli şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklanmıştır.

             25/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticareti yapmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

            25/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr. Metamfetamin maddesi ile (35) gr. Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan ayrı ayrı dolayı adli işlem yapılmıştır.

            25/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr. Metamfetamin maddesi ile (35) gr. Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan ayrı ayrı dolayı adli işlem yapılmıştır.

           25/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan (2) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (5) adet Sentetik Ecza, (1) gr. Sentetik Kannabinoid, maddesi (2) gr. Metamfetamin maddesi ve (1) gr. Esrar maddesi ile (1) adet hassas terazi ele geçirilmiş olup; gözaltına alının (2) şüpheli şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklanmıştır.

            25/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce bir ikamette yapılan aramada (13) adet Sentetik Ecza maddesi ele geçirilmiş olup; konu ile ilgili olarak bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

          26/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan araçta bulunan (1) şüpheli şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (7) gr. Metamfetamin maddesi ile (5) adet Sentetik Ecza maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

          27/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

          28/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan araçta bulunan (1) şüpheli şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (14) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

          28/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

          28/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (2) şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada toplam (214) gr. Metamfetamin maddesi ile (9) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; haklarında uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılan şüpheli şahıslar sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanmışlardır.

         29/10/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (3) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

         Kamuoyuna saygıyla duyurulur.     

                                                                                                                                                                              ORDU VALİLİĞİ

Kaynak: IGF

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.